Wpis z mikrobloga

@kondominiumRNPZZP: kandydat nr 2 jest odmłodzonym obliczem kliki z PiS i choć ich poglądy moralne są mi częściowo bliskie, w sprawach gospodarczych mijamy się o lata świetlne. Co do kandydata nr.2, ten człowiek nie potrafi się wysłowić i napisać dwóch zdań bez błędów, a ma piastować taki urząd? to jakaś kpina.
  • Odpowiedz
@aloalo83: z tego co widzę to jesteś za granicą i nie wiesz jak żyje się teraz w Polsce, w mediach i jak traktowani są obywatele, warto przyjechać i zobaczyć zanim w głupkowaty sposób sobie zagłosować, raczej nikomu nie zaimponowałeś, nawet komisji :P
  • Odpowiedz
@tomekwl3: praca komisji to przedarcie się przez to, co mają do powiedzenia wyborcy. Ja nie wybrałem żadnego z zaproponowanych kandydatów (opisałem już z jakich przyczyn). Czy się to komuś podoba czy nie, miałem takie prawo. O kosztach które dodatkowo wygenerowałem nie będę wspominał. W oceanie korupcji i marnotrawstwa nie stanowi to nawet kropli.
  • Odpowiedz
@kondominiumRNPZZP: drogi kolego o ładnym zielonkawym kolorze, jestem za granicą od bardzo NIEdawna i doskonale wiem jak się żyje, pracuje w Polsce. Doskonale też wiem jak klasa polityczna traktuje swoich wyborców. Wierz mi, dałem Najjaśniejszej Rzeczypospolitej szansę, jednak wybrałem emigrację.

  • Odpowiedz
@aloalo83: Jeszcze zrozumiałbym, żebyś był głupi sam z siebie, ale robić to tylko po to, żeby pochwalić się głupotą w internecie to już ten poziom, że jestem wstanie uznać za sukces PO to, że wyjechałeś z tego kraju.
  • Odpowiedz