Wpis z mikrobloga

@aloalo83: Tylko szkoda, że ile byś się nie buntował (w takiej formie) to nic nie da. Wręcz przeciwnie, jest to działanie cokolwiek żałosne patrząc z perspektywy osób, które mają to w dupie (Bronio i Endriu).
  • Odpowiedz
@Enigmato61: lepiej manifestować swój sprzeciw, niż siedzieć i patrzyć biernie na wyniki.
Ja wiem że ten konkretny głos nic nie zmieni. Ale gdyby takich głosów było 10 - 20 % to może dałoby to komuś do myślenia.
  • Odpowiedz
@aloalo83: Tylko komu miałoby to dać cokolwiek do myślenia? Urzędasom w PKW czy systemom informatycznym liczącym głosy? Bo chyba nie liczysz na refleksję osób, w które te nieważne głosy uderzają?
  • Odpowiedz
Oddajesz głos nieważny = głosujesz na Bronka


@supersam @aloalo83 i inni - możecie to jakoś rozwinąć? Bo ja akurat rozumiem ideę oddania głosu nieważnego jako formę sprzeciwu, która podbija frekwencję, a przez to pokazuje zaangażowanie polityczne obywateli. Ale nie rozumiem ZA NIC, jak głos faktycznie nieważny może się liczyć do puli któregokolwiek z kandydatów.
  • Odpowiedz
@aloalo83: aaa, no tak. Myślałem, że chodzi o jakąś zasadę, że przy skreśleniu więcej niż jednego kandydata, głos zaliczany jest do puli głosów pierwszego zaznaczonego, a tu znowu spiski...

Ale sprawdziłem właśnie zasady i głosem nieważnym jest karta z więcej niż jednym krzyżykiem w kratce lub karta pusta(bez krzyżyków).
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Nadal nie rozumiesz. Nie można budować dobrobytu jak Ty nie potrafisz postępować jak człowiek. Pamiętaj, że taki oddany głos angażuje wiele różnych ludzi. tudzież przesyłka musi być nada lub doręczona do okręgu wyborczego, później ktoś liczy te głosy. Na sam koniec, aktualnie nie ma takiego zapisu, ludzie będą dyskutować dlaczego jest tak dużo głosów nieważnych. Twoje zachowanie jest irracjonalne i nie myślisz o innych osobach.
To jest Twoje życie,
  • Odpowiedz
głosowanie tajne oznacza że ty masz PRAWO oddać swój głos w sposób tajny


@aloalo83: Weź przeczytaj jeszcze raz to oświadczenie. Czy tam pisze "miałem możliwość tajnego oddania głosu"?
  • Odpowiedz
@aloalo83: tak się właśnie zastanawiam czy narysować im kutasa czy kwiatki.

Na karcie nie ma napisane czy musi dojść przed niedzielą..


Ze swoimi pieniędzmi rób co chcesz. Miałem na myśli niepotrzebną wysyłkę kart do osoby która nie traktuje
r.....t - @aloalo83: tak się właśnie zastanawiam czy narysować im kutasa czy kwiatki....
  • Odpowiedz