Wpis z mikrobloga

Szczęść Boże..
Uważam, że nie powinno się przejmować opinią innych, oraz mieć w dupie tą absurdalne narastającą presję społeczeństwa.. Ile razy tutaj użytkowników wyzywa się od #przegryw. Nie jest to sprawiedliwa ocena. Przegrywem jest osoba która np umarła nie żyje, nie doszła nawet do 30lvl na ten przykład. Przegrywem jest osoba która popełni samobójstwo, albo podejmie się próby.. Przegrywem są osoby uzależnione od alkoholu, lub innych szkodzących narkotyków.. gdzie wpiernicza sobie igłę w żyłę.
etcetera.

Przegrywem nie jest osoba która nie ma dziewczyny, przegrywem nie jest osoba, która mieszka z rodzicami w kraju gdzie wynajęcie mieszkania kosztuje tyle ile zarabia się w miesiąc i nie dostanie za taką wypłatę nawet kredytu na własne mieszkanie. Przegrywem nie są osoby które nie uprawiały seksu.
Obserwując życie widzę że ta presja na związki, na śluby, seksy narasta co raz bardziej. Gdy chodziłem do 1 gimnazjum.. tj 2002/2003 rok. Jest to bodaj 13-14 lvl, u mnie koleżanki z klasy, nie wiedziały nawet co to jest sperma, a teraz nie jedna 14latka/latek ma bogatsze życie seksualne niż nie jedna osoba dwa i więcej razy starsza.
Dziewczyn u nas mnogo, ale większość jest bezwartościowa i taka sama, i nie są godne tego aby kroczyć z nami przez resztę życia. Śluby.. kiedyś brało się później niż teraz, nie było takiej presji.. a dziś pary żeniące się ledwo będąc na 20 lvel, typu 21,22,23 to nic dziwnego. Mało tego, przez tą presję wiele osób popełniło samobójstwo.
Poza tym nie każdemu jest pisane kogoś mieć.. Matematycznie zawsze będzie ta grupa ludzi która będzie sama. Ja znam kilka takich osób, po 50 które są same i bynajmniej nie z powodu śmierci partnera czy rozwodu. Równowaga musi być. Oraz każdy medal ma dwie strony, będąc samemu można osiągnąć pewne doświadczenia których nie zdobyło by się będąc z kimś. Życie to zbieranie doświadczeń i szkoda zakładać sobie filtr odbierania świata narzucony przez system życia. Be fucking free. Nie rób nic na siłę i rób aby życie przebiegało dla Ciebie jak najbardziej komfortowo, wliczając w to każde szczegóły (nawet głupie ubieranie się, zakładaj to w czym Ci wygodnie) a że coś takiego może nie zgadzać z niepisanymi normami społecznymi.. #!$%@? schematy wsadź ogórka do herbaty.. Stwórz swoje normy społeczne.. Nie podążaj za nikim. Bądź sobą. Naucz się słuchać siebie, a nie innych.
#oswiadczenie #niepopularnaopinia #zycieismierc #rozwojosobisty #zwiazki #tfwnogf #tfwnobf #przegryw #wygryw
  • 9
@r5678: wyczytane na jednym z forów pua kiedyśtam: przy podchodzeniu do dziewczyn i poznawaniu wychodź raczej z założeniem popełnienia błędów i wyciągnięcia z nich lekcji niż z zamiarem poznania "tej jedynej". Poznanie takowej to raczej skutek uboczny działania, tak samo jak napisał jakiś mówca motywacyjny, że szczęście jest skutkiem ubocznym działań czy racjonalnych porażek, jakoś tak
i bynajmniej nie z powodu śmierci


@r5678: wiesz, nie jestem polonistą, nie czepiam się, ale skoro "bynajmniej" jest samo w sobie przeczeniem to czy to nie jest potrzebne? Czy poprawnie sformułowałeś to zdanie? Niech się wypowie jakiś polonista

A tekst dobry, dałem plusa ( ͡° ʖ̯ ͡°)