Wpis z mikrobloga

Mircy! Wiem, że to nie wizaż, ale mimo wszystko nie znam lepszego miejsca, gdzie mogę o to zapytać (pomogliście już wielokrotnie, proszę, pomóżcie i teraz):

Jaki zespół z Podlasia polecilibyście na wesele? #podlasie #suwalki #wesele #bialystok #augustow #elk

Szukam zespołu, który przede wszystkim dobrze zabawia gości, ale też i gra w miarę ok (byle nie z playbecku). Nie jestem z okolic, więc totalnie się nie orientuję, a za rok biorę ślub i muszę to zorganizować...
  • 26
@currywurst: 4,000 - 4,500 max. Pytam o zespoły z Podlasia, bo nie chcę ściągać kogoś z drugiego końca Polski z wymaganiami typu: 10 000, każdy śpi w hotelu o co najmniej 3 gwiazdkowym standardzie w osobnym pokoju, co 5 piosenek 15 minut przerwy (taką propozycję już dostałam:) ) Nie szukam zespołu, żeby zachwycać się, że cudownie grają, tylko takiego, co oprócz jako takiego grania zrobi świetną imprezę.
@konradk: Czytałam gdzieś w necie opinię, że ten zespół robi długie przerwy i tak naprawdę ma gdzieś gości, gra według własnych ustaleń a nie według tego, jak się goście bawią, nie zabawia gości, nie wychodzi do nich. Czy to prawda?
@Iriya: Pytam bo muzyka muzyką, czy będzie grana czy śpiewana ludzie będą równie dobrze się bawić. Ostatnio na weselu byłem, gdzie dj z wodzirejem zabawiał gości, było mega i zmieści się spokojnie (jeśli nie 2x) w budżecie o którym mówisz.