Wpis z mikrobloga

znacie jakieś miejscówki do potrenowania na własną rękę prowadzenia samochodu? chodzi o jakieś duże przestrzennie oraz żeby policja tam nie bywała, bo nie mam prawka. samochód jest. chodzi tylko o miejsce bezpieczne. może być pod Warszawą, ale nie daleko.

#pytanie #warszawa
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SScherzo: Nie wiem też z jakiej dzielnicy jesteś, ale w Wilanowie i w Powsinie na tych wsiach jest sporo dróg i mały ruch, ale to jest całkiem daleko od samego centrum Wilanowa. Może Józefosław jeszcze na południu? Cała reszta to już chyba objeżdżone tereny na południu. Może ktoś ma jakieś info z innych części W-wy?
  • Odpowiedz
Na uśmiech aż dwóch dziewczyn i "panie policjancie, ja się tylko uczę z koleżanką" będzie co najwyżej pouczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°). A jazda Puławską to naprawdę tylko jazda do przodu i nauka stawania na ntym świetle.


@Pitzonik: naprawdę doradzasz osobie, która nie potrafi jezdzić w ogóle, samodzielną jazdę po pulawskiej? I do tego myślisz ze policjant puści z brakiem uprawnień za ładne oczy?

@SScherzo
  • Odpowiedz
@SScherzo: parking pod Stadionem Narodowym (tylko obczaj sobie, czy nie ma żadnej imprezki akurat, żeby nie było zawalone). Często tam sobie jeżdżę na longboardzie i parę razy widziałem jak ludzie tak "dziwnie" jeżdżą w kółko, parkują itp. więc chyba się uczyli. W tym raz widziałem jak jakiś młody chłopak (podstawówka) uczył się jeździć u taty na kolanach :)
  • Odpowiedz