Wpis z mikrobloga

znacie jakieś miejscówki do potrenowania na własną rękę prowadzenia samochodu? chodzi o jakieś duże przestrzennie oraz żeby policja tam nie bywała, bo nie mam prawka. samochód jest. chodzi tylko o miejsce bezpieczne. może być pod Warszawą, ale nie daleko.

#pytanie #warszawa
  • 31
  • Odpowiedz
@SScherzo: Tak, wpadaj do nas :D. Ogólnie potrzebujesz miejsca gdzie możesz jeździć, czyli jakikolwiek parking, czy ulicy na której możesz jeździć bez policji?
  • Odpowiedz
@Pitzonik: na początek raczej większego miejsca do ogarnięcia manewrów, potem może ulica, ale chwilowo nie czuję się na siłach, byłam tylko raz za kółkiem na 30 minut na parkingu i nie opanowałam jeszcze sztuki delikatnego hamowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale hamować umiem, tyle że można sobie wybić zęby.
  • Odpowiedz
@SScherzo: Parking przy fashion house lub auchan jest duży, ponadto dojazd na miejsce (czyli jazda Puławską) to jazda przez chyba 16 świateł, czyli ruszanie z miejsca opanujesz do perfekcji.
Sam na prawku pierwszą jazdę miałem do Wilanowskiej mniej więcej z tej okolicy (Piaseczno - Wilanowska), nic mi się nie stało, chociaż szczerze trochę się cykałem :f
  • Odpowiedz
@Pitzonik: ulicą z samochodami nie ma szans, ja naprawdę byłam tylko raz za kółkiem i wiem tylko które to gaz, hamulec i sprzęgło, a jechałam tylko na jedynce i wstecznym :S
  • Odpowiedz
@SScherzo: Mój instruktor bardzo chciał się dostać do banku i powiedział że po prostej każdy umie jeździć i bez dyskusji musiałem pojechać. Skoro masz wybór, możesz faktycznie w tamtą stronę zostać zawieziona, ale z powrotem już możesz sama jechać.
Btw tak zaczął się mój kurs, dzięki któremu zdałem za pierwszym razem, więc polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pitzonik: co innego z instruktorem, który ma prawo i hamulec po swojej stronie, a co innego na własną rękę z koleżanką ( ͡° ͜ʖ ͡°) ona nie wyhamuje za mnie w razie czego, a jak nas policja złapie, to ona dostanie mandat. instruktor nie. chodzi o konsekwencje prawne, jak w coś stuknę zresztą to też nie będzie miło :P
  • Odpowiedz
@SScherzo: Na uśmiech aż dwóch dziewczyn i "panie policjancie, ja się tylko uczę z koleżanką" będzie co najwyżej pouczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°). A jazda Puławską to naprawdę tylko jazda do przodu i nauka stawania na ntym świetle.
W każdym razie te dwa parkingi są naprawdę duże, jeżeli za daleko to gdzieś 5 przystanków od al. Wilanowskiej jest Real, Obi, coś takiego. A jeżeli nie mieszkasz na
  • Odpowiedz