Wpis z mikrobloga

@max85: @SeriousGuy: Jest to wyrobisko połączone z Odrą służące dawniej jako zimowisko barek, średnia głębokość około 6 m dostęp dowody bardzo wygodny liczne stanowiska po jednej stronie jak i po drugiej. Dojazd ul Osobowicką minąć cmentarz następnie most Milenijny pętlę tramwajową w samych Osobowicach obok sklepu spożywczego skręcić w lewo i jesteśmy nad wodą, samochód zostawiamy obok jednostki wojskowej zakaz wjazdu na cypel. O ile wiosna i jesień są bardzo
@Little_Juice: dzięki za bardzo obszerną odpowiedź, akurat ja latam ze spininngiem i ostatnie dni coś kiepsko idzie. Woda naprawde fajna, przejrzysta, tylko łódki brakuje by na środek się wybrać.... ale co by nie mówić ostatnio mniej nawet bolenia widac nad woda... spokojnie...za spokojnie jest.. moze tez przez nizszy poziom wody...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@max85: byłem tam już piąty raz w tym roku i jedyne co łowię to tylko okonie na spławik no ale ile można :p na grunt chyba miałem jedno branie przez te wszystkie wyjazdy no ale przyjemna miejscówka sama w sobie i pod drzewami się można skitrac ( ͡° ͜ʖ ͡°)