Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale ##!$%@? #logikarozowychpaskow

O ja #!$%@?, zesz #!$%@? mac Mirki, ale mnie jasny #!$%@? strzelil.

jak mnie #rozowypasek zajeżył to #!$%@? głowa mała. Odwiozlem ja dzis na spotkanie klasowe z liceum, skrzyknęli się ze starymi znajomymi na fejsie czy gdzies. Dzwonie do niej przed chwila zapytac, czy juz wiadomo gdzie finalnie uderzaja, chcialem sobie za wczasu dojazd ogarnac i nic wiecej.

I kuzwa stala sie rzecz, ktora nie #!$%@? mnie jak nic, no po prostu doprowadza mnie do bialem goraczki. Mojemu ukochanemu paskowi wlaczyla sie -


Jak tylko uslyszalem w sluchawce ten jeczacy, wywyzszony ton jakiejs #!$%@? 12latki to az mnie telepac zaczelo.

Jak Boga kocham, gdyby to bylo spolecznie akceptowalne, to bym jej taka lepe na dziąsło #!$%@?, ze by sie #!$%@? nakryla tym swoim obcacem . A #!$%@? drugim poszła na rekord w rzucie buta stopa na 600m.

No #!$%@? skad w tych malych mozdzkach takie akcje sie rodzą.

Pierwszy raz jej sie to zdarzylo, wiec pewnie zaraz mi przejdzie, ale jak tylko sprobuje, nawet kuzwa pomysli o tym, zeby odwalic taka akcje jeszcze raz jak po nia podjade, to kuzwa przykro jej bedzie. Zrobi sie kuzwa taka malutka, takiego przypalu jej tam natrzaskam, jakiego nawet nadopienkuncza mamusia nie potrafi #!$%@? w szkole przed kolegami.

Sie #!$%@? nauczy nie popisywac czyims kosztem.
l.....w - #gorzkiezale ##!$%@? #logikarozowychpaskow 

O ja #!$%@?, zesz #!$%@? mac...

źródło: comment_e5GYG117qYg3ddwVeVHAarnUdFeQOoYj.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • 2
@lupaczkokosow: gdzie wy znajdujecie te baby xD olej wycieczke, wylacz telefon i miej #!$%@?. A potem glupio sie tlumacz, ze niby bateria padla. Chce gierek i popisu- bedzie je miala :)
  • Odpowiedz
Ale z tego co piszesz, jest pijana, w dodatku endorfiny skutecznie sparaliżowały u niej zdrowy rozsądek. Mnie ta cała sytuacja (gdybym była Tobą) pewnie by raczej rozbawiła.


@janeeyrie: Ale @lupaczkokosow ma rozum i godność człowieka. Alkohol to nie jest wymówka, jakby ciebie facet po pijaku strzelił w dziąsło to też byś heheszkowała, bo przecież nie będziesz się spinać wobec wstawionego?
  • Odpowiedz
Dla mnie facet, ktory nawet tylko pomyślał o tym by uderzyć kobietę i to z takiego powodu nie jest facetem. To nie ty ja powinieneś rzucić a ona Ciebie. Nie zrobisz tego tylko z powodu, ze jest to nieakceptowalne społecznie ....
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: O stary, taka sama sytuacja i na koniec rzuciła słuchawką. Oddzwoniłem i pierwszy raz w życiu wtedy na nią krzyknąłem. Oczywiście odwróciła kota ogonem, że trzęsła się z nerwów przeze mnie po tym telefonie i koleżanki musiały ją pocieszać i w ogóle jak bardzo nie mam teraz #!$%@?, ale to typowy border był.
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: O jak nienawidzę czegoś takiego. Myślisz, że kogoś znasz, a tu raptem taki ktoś odwala dziwne akcje i staje się "nie sobą", stawiając cię w niezręcznej sytuacji. Normalnie jakby miała alzheimera i w jednym momencie zapomniała kim jesteś. U mnie budziło by to uczucie braku zaufania do drugiej osoby, po prostu z racji tego, że taka osoba sprawia wrażenie niestabilnej. Teraz fajnie się rozmawia, a spotkacie na wspólnym spacerze
  • Odpowiedz
@LadyWasp (CC: reszta):

Dla mnie facet, ktory nawet tylko pomyślał o tym by uderzyć kobietę i to z takiego powodu nie jest facetem.

Fraza-klucz: "dla ciebie". Na szczęście, to absolutnie nie do Ciebie należy ustalanie, kto "jest facetem", a kto nie. Myśl i mów sobie co chcesz, ale nie jest to dla nikogo wiążące.

Nie wiem, co autor miał na myśli, ale z tą (nie)akceptowalną przemocą jest dość ciekawe przemyślenie, które warto byłoby uzmysłowić kobietom. Bo zdaje się, że brakuje tutaj świadomości
  • Odpowiedz