Wpis z mikrobloga

Tak, dziś właśnie jest ten dzień! Pierwsza rocznica treningów! W związku z tym robię #pokazforme i proszę o 12 plusików motywujących do przetrwania kolejnych 12 miesięcy!
Podsumowując ten rok: mogło być lepiej, mogło być gorzej. Treningi dla mnie to czysta przyjemność, podobnie jak dieta. Jeśli macie jakieś pytania to z chęcią odpowiem.
#silownia #mikrokoksy
Lujan - Tak, dziś właśnie jest ten dzień! Pierwsza rocznica treningów! W związku z ty...

źródło: comment_SbpTyArhFxUY2nh6aTNTNjuE8UcSmlTA.jpg

Pobierz
  • 232
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lujan: pytanie - czy chcesz jeszcze coś robić ze swoim ciałem, dla mnie ( i pewnie dla większości samiczek) wyglądasz w sam raz. Czy nie lepiej skupić się na utrzymaniu obecnej rzeżby?
  • Odpowiedz
@Lujan: Gratuluje niezła forma. W tamtym roku udalo mi sie cos podobnego uzyskac, moze troche gorszy brzuch, ale startowalem ze 115kg, zszedlem do 88 w mniej niz pol roku. W kazdym razie #!$%@? na 150% sprawilo, ze po prawie roku jakby sie wypalilem.
  • Odpowiedz
@swiezemleko: i to najważniejsze!
@pasztet_w_lasce: bierz.
@duskhorizon: utrzymanie obecnej sylwetki nie będzie dla mnie problemem, po prostu lubie narzucać sobie nowe cele. będę chciał ustabilizować swoja wagę na poziomie 80kg. wtedy będę zadowolony :)
@adik3x: a wcale na 150% #!$%@?ć nie musisz. ja nawet nie robię aerobów, a zgubiłem około 15kg (po masie wazyłem około 92kg)
  • Odpowiedz