Wpis z mikrobloga

Tak, dziś właśnie jest ten dzień! Pierwsza rocznica treningów! W związku z tym robię #pokazforme i proszę o 12 plusików motywujących do przetrwania kolejnych 12 miesięcy!
Podsumowując ten rok: mogło być lepiej, mogło być gorzej. Treningi dla mnie to czysta przyjemność, podobnie jak dieta. Jeśli macie jakieś pytania to z chęcią odpowiem.
#silownia #mikrokoksy
Lujan - Tak, dziś właśnie jest ten dzień! Pierwsza rocznica treningów! W związku z ty...

źródło: comment_SbpTyArhFxUY2nh6aTNTNjuE8UcSmlTA.jpg

Pobierz
  • 232
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ponad 400 plusów, a chciałem tylko 12, na następne dwanaście miesięcy! Jeszcze raz dziękuje za wszystkie miłe słowa, motywacji starczy zdecydowanie na dłużej. A i mam nadzieję, że chociaż jedna osoba z tych 400 ruszy tyłek. To będzie fajniejsze od tej atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lujan: gratuluję wykopki, jak #rozowy wrzuci zdjęcie choć kawałka swojego ciała to zaraz atencja, #!$%@? się i żebro plusy a jak tylko jakiś nołnejm #niebieski wrzuca zdjęcie klaty to liżecie sobie nawzajem dupki i spuszczacie się nad dietą i ćwiczeniami, nawet mi was nie żal

  • Odpowiedz
@Lujan: dlaczego chcesz trenować dalej? muskularne koksy wyglądają jak karykatury samych siebie, a Ty masz wszystko na swoim miejscu :) dla mnie to ideał męskiej sylwetki.
  • Odpowiedz
@przeciag: sam nie wiem. niby ćwicze dla siebie, ale... to co dzisiaj mnie tu spotkało, te wszystkie miłe słowa. coś wspaniałego. bardzo dziękuje! :)
  • Odpowiedz
@Lujan: na pewno dużo samozaparcia Cie to kosztowało więc słowa zasłużone. Dziołchy będą ściągać majtki przez głowę jak wyjdziesz na plażę. Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@przeciag: trochę tak, ale również bez przesady, to naprawdę nie jest aż tak bardzo cieżkie do osiagnięcia.
niech nie ściągają, wolę robić to osobiście! również pozdrawiam! :P
  • Odpowiedz