Wpis z mikrobloga

Przepraszam, przepraszam, ale nie mogę mam taką bekę z kuców, że ho ho ho, albo nawet i ho ho ho ho ho. Ilekroć zbliżają się wybory tylekroć ten ich guru jebnie takimi pociskami typu selfdestruction, że praktycznie w dniu ciszy wyborczej mógłby zrezygnować z kandydowania. Ja #!$%@?ę, ten koleś jest jakimś klaunem, który nie chce wygrać żadnych wyborów. On to robi tylko po to by w czasie kampanii mógł się pomiziać z karynkami i innymi młodymi dupeczkami. :D

#podrywajzwykopem #podrywajzjkm #jkm #korwin #bekazkorwina #bekazkucow #wyboryprezydenckie2015 #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
@stjimmy: @LaPetit: Znajdźcie mi takiego drugiego polityka, który powie nawet najbardziej #niepopularnaopinia przed samymi wyborami. Przyszły prezydent- Duda wachluje poglądami jak mu pasuje, raz za in vitro karałby więzieniem, a innym razem popiera in vitro. Generalnie uśmiecha się, kiwa głową gdy ludzie opowiadają mu o swoich problemach i obwinia władzę + ma poparcie drugiej największej partii, tak się wygrywa wybory...
  • Odpowiedz
@maciej-kalinowski: Wiesz dlaczego nie ma wielu takich polityków, a jeśli już to nikt o nich nawet nie pamięta? Bo tak się nie robi polityki i taki ktoś nigdy nie osignie sukcesu. Póki Korwin płaci z własnej kieszeni za te kampanie to spoko, takie ma facet hobby na starość i tyle. Natomiast każdy kuc który myśli, że Krul kiedykolwiek jeszcze zmieni coś w Polsce jest dość śmieszny.
  • Odpowiedz
@LaPetit: Jedni są uzależnieni od alko inni od fajek, a Korwin od adrenaliny jakiej dostaje kiedy bulwersuje opinię publiczną. To po prostu silniejsze od niego. DEAL WITH IT. Nikt nie jest idealny.
  • Odpowiedz