Wpis z mikrobloga

Coraz częściej odnoszę wrażenie, że Korwin to farmazoniarz. Ekspert od działalności gospodarczej, ktòry dorobił się dzięki prawom autorskim, dietom i artykułom pisanym z pozycji samozwańczego eksperta.
Przeciwnik podatków, z których ma opłacane ubezpieczenie, bo sam udaje rolnika i płaci krus. Ładnie mówi o rzeczach, o których nie ma pojęcia, ale nadrabia elokwencją i wyrobieniem w dyskusji. Taki Wojewódzki polityki, który błyszczy przygotowanymi tekstami podczas dyskusji toczonych na jego zasadach.
Podlinkujcie mi jakąś debatę z udziałem Korwina i np. Centrum Adama Smitha. Z tego co się orientuję to jest on specjalistą od masakrowania pustych dziennikarek i autorytetem dla osób jeszcze mniej doświadczonych gospodarczo od niego.
Ps Geniusz marketingu wygoniony ze stoczni za próbę sprzedaży swoich broszur podczas strajku, oraz pognany z pogrzebu zamordowanego taksówkarza, za próbę rozdawania swoich ulotek wyborczych :-)
(Taki komentarz gdzieś dodałem, a że się rozpisałem, postanowiłem się nim tu podzielić)
#korwin #krul #kuce
  • 10
@maciej-kalinowski: kiedyś też z góry zakładałem jego wiedzę i oczytanie ale później doszedłem do wniosku że informacje o jego wiedzy i oczytaniu czerpię od niego samego.
Cwaniakowanie z krusem chyba też nie przystoi tak majętnej osobie (trochę jakby wyłudzał zasiłek)
No i fakt że nigdy nic trwałego nie zbudował a zarabia pouczając jak trzeba budować.
Zdradza ludzi, zdradza partie które tworzył, zdradza żonę... Gdyby nie to, że to Korwin, ktoś by
@maciej-kalinowski
Ok. ksiądz nie musi znać rodziny by jej doradzać. Ginekolog nie musi być kobietą.
Nie rozumiem jednak, jak można, rozumiejąc jak działają przedsiębiorcy, jak działają podatki, jak działa rynek, nigdy nic w ten sposób nie zarobić i jeszcze januszować z krusem.
Wyobrażasz sobie eksperta pokerowego, który wiedząc, że jest dobry, nigdy by nie zasiadł do kart?
Z praw autorskich, z wynagrodzeń za artukuły teraz również z diety. Ogólnie żyje z bycia ekspertem.
Ps mam jego książkę brudżową. Bardzo dobra. Słusznie na niej zarabia. Nie czyni to go jednak ekspertem od działalności gospodarczej.