Wpis z mikrobloga

#metal #deathmetal #technicaldeathmetal #progressivemetal #death #oswiadczenie #urodziny
Dziś skończyłby 48 lat gdyby nie nowotwór mózgu. Kiedyś już pisałem, że gdyby ten facet żył i napisał muzykę na nową płytę Death to nie dość, że byłaby to produkcja #!$%@?ąca z papci bardziej niż poprzednia płyta (zapewne, bo ten zespół według mnie był taki, który zaliczał się do grona tych, którzy nie mieli złych płyt no może pierwsza gdzie jeszcze wyrabiali sobie styl) to na dodatek można by było zobaczyć ich na żywo. Co prawda koncertuje zespół Symbolic Death Tribute i udzielają się byli członkowie Death, ale jednak to nie to samo co Schuldinerem. Gdybym był trochę starszy to może załapałbym się na jakiś ich koncert w pełnym składzie eh...
Pobierz pekas - #metal #deathmetal #technicaldeathmetal #progressivemetal #death #oswiadczeni...
źródło: comment_O8V0Q1MjPYxsGBVknBBwrWDZPf7xhti5.jpg
  • 6
@kornik_sosnowy: staram się jak mogę rozpowszechniać taką twórczość, ale ciężko jest się przebić do większego grona ze względu na dużą ilość nic nie wnoszących wpisów na mirko, które notorycznie pojawiaja się w gorących. nie wszystkie oczywiście, ale dosyć spora część.
i udzielają się byli członkowie Death


@pekas: Z ostatniego składu to już nie wiele zostało: Shannon Hamm w 2009 miał zawał serca i czy gra dalej to nie wiem, Scott Clendenin nie żyje, jedynie Richard Christy jakoś się trzyma