Wpis z mikrobloga

#!$%@? no zajebiście. Wyjść wczoraj na pole o 16 NA CHWILĘ, wrócić o 7 do domu xD a teraz jechać spóźniony na zajęcia na 7 30. Polecam xD
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vaster: Ludzie to debile, utarty zwrot z czasów średniowiecza, w którym pan z dworu szedł na pole, żeby doglądać pracy chłopów, a i tak się będą tego czepiać, bo myślą, że wychodząc na dwór są lepsi XD
  • Odpowiedz
Połowa wpisów to buldupy o pole, a sama informacja, którą chciał nam przekazać autor jest tak #!$%@?, że brak mi słów xd
  • Odpowiedz
weź czasem wyjdz z piwnicy i zwiedź trochę kraju, bo widać nawet języka polskiego nie ogarniasz.

Od kiedy lubelskie i śląsk to małopolska?


@EmpireAgent: Od kiedy kraj to małopolska ?
  • Odpowiedz
co wy ludzie macie ból dupy z tym polem. Normalny regionalizm, jak ktoś mówi pyry w poznaniu to nikt się nie oburza O BOZE MY W WARSZAWIE MOWIMY ZIEMNIAKI WIESNIAKI JEDNE


@zycienapatencie: Bo 3/4 Polski żyje w Warszawie. Co wy macie za ból dupy z tą stolicą xDDD
  • Odpowiedz
@ossj: Ja jestem z miasta i zawsze mówiłem że idę na pole i wszyscy moi znajomi też wychodzą na pole i jakoś nigdy nie odczułem braku zrozumienia którejkolwiek ze stron, gdy się spotykaliśmy.
  • Odpowiedz