Wpis z mikrobloga

@ppmm: Dziękuję. :) Tak, jestem pełnoletnia i myślę i myślałam o tym od dłuższego czasu, ale niestety, czynnik ekonomiczny nie pozwala mi na wyprowadzenie się. Pracuję póki co, ale większą część mojej wypłaty muszę dać starej, żeby pokryć opłaty, które poniosła w związku z moim urodzeniem i wychowaniem, więc zostają mi marne grosze, z których ciężko zgromadzić coś, za co można coś wynająć i się utrzymać.
@programersky: Mogę zapytać jak to zrobiłeś? :)

@ppmm: A powiedz mi, nie bałeś się,że coś nie wyjdzie? Że nie wiem, wywalą Cię z roboty, nie dadzą wypłaty, etc. i wylądujesz pod mostem?

@luc_paw: Fajnie,że miała ciotkę, która nie bała jej się pomóc. U mnie cała rodzina jest sterroryzowana przez starą i nikt nie pomoże mi, bo: "no przecież to Twoja matka, wie, co jest dla Ciebie dobre i trzeba
@Snoopie: wiesz, do dzisiaj nie mam komfortu jak moi znajomi, którzy zawsze mają dokąd wrócić jakby wszystko się zawaliło, ale wiem że dam radę(zresztą lepiej pod mostem niż w chu*owym domu). Wiele moich związków nie wypaliło bo nie jestem z normalnego domu, do którego wraca się na święta i rozmawia o wszystkim, do rodziców którzy pomogą kupić mieszkanie czy budować dom. Do dzisiaj siedzę na wynajmowanym bo nie stać mnie na