Wpis z mikrobloga

@fael: Mirce, pytanie. #rozmowakwalifikacyjna , pytanie o piniondze. Ile by pan chciał zarabiać.

Z czystej ciekawości. Co odpowiadacie?

Mówicie konkretną kwotę wyczytaną w fakcie? Wartość netto rachunku Radzia Sikorskiego za kolację w restauracji w Warszawie? Czy podajecie przedział? Może nie odpowiadacie w ogóle?

W ogóle troche #gorzkiezale ale mam wrażenie, że nie ma gorszej rzeczy na rozmowie kwalifikacyjnej od takiego pytania. Rodzi to tak sk!@#! problemy później - jak chociażby na imprezie pracowniczej, napijecie się wódki i wyjdzie, że kazdy robi to samo, jest zatrudniony prawie w tym samym momencie ale każdy ma co innego. Kierwa.

Jakieś doświadczenia z tym macie? Ja po ostatnich dwóch rozmowach tylko się wk!@#!. Co prawda dostałem się do firmy ale cały czas rozkminiam czy nie powiedziałem za mało czy za dużo. Co za durny kraj.
Zazdroszcze programistom 10k. Tam przynajmniej wiadomo od jakiej stawki należy rozmawia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak to tam z Wami jest? :> #pracbaza #piniondze #finanse
  • 2
Zazdroszcze programistom 10k.


@fael: chyba w pehape. Programiści biorą od 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak na serio to obecne zarobki +20%. Chyba, że firma dobra i przyszłościowa to trochę mniej % daję (nie mniej niż 10%).