Wpis z mikrobloga

Mam problem. Kupiłem złącze #inpa K+DCAN na USB. Mogę bez problemu połączyć się do silnika lub sprzyni biegów, ale niestety nie mogę do żadnego innego modułu. Gdy miałem taki błąd w mojej poprzedniej #e39 - wiedziałem, że wystarczy wpiąć się przejściówką pod okrągłe człącze pod maske. Jednak w moim nowym nie mam tego złącza pod maską.. I CO TERAS?!?! Jak mam się podłączyć do reszty modułów? Wejście pod kierownicą w ogóle nie pomaga i wybija tylko błąd IFH-0009

Ktoś coś?

#bmw #motoryzacja #mechanika #mechanikasamochodowa #bmwsorka #kiciochpyta
  • 19
@sorek: Reason 3: For COM1 is disabled on the Device Manager of the FIFO buffer.
Solution 3: In the Device Manager (Windows XP: "Start" -> "Control Panel" -> "System" ->
"Hardware") to select among the ports COM1 and select from the Reggisterkarte
Connection settings "Advanced". It has the hooks in
Be "Use FIFO buffers", and the input buffer, the maximum
Setting must be selected.
3.6

Sprobuj tego, u mnie ten wlasnie
@KubaJam: mam system po holendersku i mam Win 7 64bit - nie znalazłem tam tej opcji ;/

@kubix: nie wiem niestety, mam ją w drugim laptopie w którym nie ma neta (#!$%@?) - wiem, że nie ma tej złączki, włąsnei to jest problem bo w poprzednim aucie miałem tą okrągłą złączkę i wszysktie moduły czytało ;/
@KubaJam: no ale jak mówie: mi działa silnik i skrzynai biegów, tylko żaden inny moduł nie odbiera, więc nie jest to chyba problem samego połączenia ;/
@sorek: To sprobuj zainstalowac NCS Expert i zobacz czy tam bedziesz w stanie czytac moduly. Wlasnie tam zmienialem mile na km w swojej e46. Program nie jest latwy w obsludze, ale z Youtube dasz rade bez problemu.