Wpis z mikrobloga

  • 16
Ponad 900 nowych miejsc pracy w przeciągu miesiąca plus zmiana właściciela w #asos! Może w końcu będzie tam całkiem normalnie!

Bardzo bym prosił o wykopanie, pokażmy ludziom, że można uczciwie i bez stresowo żyć i pracować za granicą. Rozszerzmy granice #mirkoland'u!

http://www.wykop.pl/link/2536423/asos-zmienia-wlasciciela-i-zatrudnia-ponad-900/

#emigracja #uk #anglia #yorkshire #sorekcharityltd #praca #pracazagranica #emigrujzwykopem
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fryderyk94: nie wiem, nie pracuje już tam. Ale z tego co wiem to dużo ludzi te nadgodziny napierdziela.

@lsh: konserwatyści nie lepsi, akurat ich bym się bardziej obawiał bo Cameron już nie raz nam kopał w dupe :P

@b0dzi0: czemu do sierpnia?
  • Odpowiedz
@sorek: W czerwcu mam technika, od 17stego postaram sie zaczac zbierac 3,500zl na wyjazd i pierwszy miesiac. Moze okazac sie ze bede pracowal na to 2 lub 3 miesiace a sierpien wyglada na minimum.. niestety.
  • Odpowiedz
@sorek: Tak się pytam orientacyjnie - długo się czeka na IN ? I czy pracodawcy nie godzą się na przesunięcie w czasie tego IN ? Bo biorąc pod uwagę emigrację, to miesiąc siedzenia na dupie, gdzie trzeba płacić za mieszkanie i jedzenie jest raczej dość drogie.
Dzisiaj ogarnąłem, że istnieje człowiek jak Ty który pomaga ludziom w nowych życiowych realiach, dzięki wielkie za to koleś, bo napędzasz spiralę dobrych uczynków
  • Odpowiedz
@Gom3z: mozesz pracowac bez NIN, musisz tlyko powiedziec pracodawcy ze go wyrabiasz - nei spotkalem sie, by ktos mial o to probelmy..
  • Odpowiedz
@sorek: Cześć! Mam parę pytań,
Ad1 czy potrzebny jest paszport żeby tam pracować? Jeśli nie to w przeciągu tygodnia mogę być na miejscu, w przeciwnym razie dotarcie zajmie mi do miesiąca (ad2) czy do tego czasu dalej będą potrzebować magazynierów asos, jak prognozujesz?
  • Odpowiedz