Wpis z mikrobloga

Nic się #!$%@? nie zmieni.

Jestem katolikiem, praktykującym. Kandydat na prezydenta wita się w debacie "szczęść Boże", a ja sobie myślę "#!$%@? co za oszołom".

W debacie kandydatów padają hasła związane z lożami, biurokracją, sitwą, układami.. oni wszyscy mają rację, a w mojej głowie tylko "co za oszołomy, jak kandydat na prezydenta może takie rzeczy mówić".

Media wykonały świetnie swoją robotę, nawet bez czytania wybiórczej czy oglądania tvnu pierwsze skojarzenie z osobami odważającymi się mówić prawdę publicznie, chcącymi coś zrobić z tym chorym systemem, jest "oszołom i wariat".

Nic się #!$%@? nie zmieni.

#polityka #oswiadczeniezdupy #korwin #kukiz #braun #wybory #debata #gorzkiezale
  • 11
@kwakwa: Uświadomiłem? I co z tego?

Większość z nas jest pewnie świadoma, że kradzież samochodu Papały to kpina, a z Olewnikami jest zdecydowanie za dużo "przypadków", coś z tym robimy? Będzie tak jak było.

Życie bez tv, radia, dobór treści. A co z doborem otoczenia i społeczeństwa? Tak się nie da. Oczywiście, są jednostki, które się "przeciwstawią", też się przeciwstawiałem, jak byłem młodszy. Działałem w jednej z "oszołomskich" partii, pomagałem, a
@nie_jem_grzybow: > Filmy z żółtymi napisami, internet i brak weryfikacji informacji

ale nie dopisuj sobie dodatkowych treści. Weryfikacje się robi, do tego ci tv i mainstream niepotrzebne.

@tepiciel_absurdow: jak zrezygnowales, szkoda. Na walkę z systemem albo trzeba więcej uswiadomionych, albo jazda po bandzie.
@tepiciel_absurdow: to są zwykle reakcje... nie jesteś zaprogramowany, wielu z nas zgadza się z kandydatami antysystemowymi ale antysystemowosc nie usprawiedliwia oszolomstwa. Mamy prezydenta praktykujacego katolika, który bądź co bądź ale swoją postawą szanuje rozdzielnosc państwa i religii. A teraz wychodzi Braun i pierogi na okrągło o Bogu. Ja np. Jestem ateistą i nie zaglądam kandydatom w ich wierzenia ale w momencie w którym ktoś się OBNOSI w ten sposób ze swoimi