Wpis z mikrobloga

Jak można się tak zapuścić, żeby brzuch aż wystawał? Jak ludzie to robią? Niech mi ktoś wytłumaczy, bo nie jestem w stanie tego pojąć... Jak można tak po prostu siedzieć na dupie i patrzeć jak narasta tłuszcz?

Codziennie widze takich ludzi na ulicach... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bekazpodludzi #wytlumaczcie #mikrokoksy #grubasy
c.....a - Jak można się tak zapuścić, żeby brzuch aż wystawał? Jak ludzie to robią? N...

źródło: comment_3KxiJdouN1tuQ8q4ImaOSVMxsqAFtnpY.jpg

Pobierz
  • 76
@cebulowa_zydomasokomuna: najbardziej odpychające jest, kiedy gość jest w miarę szczupły, a z przodu ciąża gastryczna, ale Korwina już w sumie ktoś wyżej pokazał, także ten.. ( )
Nie no, żartuję, to jest obrzydliwe w każdym wypadku.

@Twinkle: nie jem pszenicy i nie widzę w niej nic złego, ale obwinianie jej o tycie jest dorabianiem ideologi do diety bezglutenowej. Tycie powodują produkty pseudożywnościowe uzyskane między innymi
@maze: o, nadal hodujesz taką fajną brodę? ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Twinkle: no może, problem w tym, że sporo osób postrzega później dietę b/g jako głupią modę dla leniwych grubasów ( ͡° ʖ̯ ͡°) chociaż trudno zaprzeczyć, że to też sposób [;
@maze: broda lepsza :P ale zapuszczanie włosów faktycznie 10/10, poletzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A nic, kończę trzeci dzień w nowym mieście po przeprowadzce, zaraz spadam spać, bo jutro mam drugi dzień w nowej pracy, która już z miejsca średnio przypada mi do gustu, ale do września muszę spiąć poślady i jakoś wytrzymać, a potem się zobaczy, może zupełnie wyjadę z tej dupy ( ͡° ͜
jak urośnie centymetr poza spodnie to człowiek mysli ze przytył i trzeba to zrzucić, przy drugim centymetrze zdaje sobie sprawę że za szybko rośnie i nie da się tego tak łatwo zrzucić, przy czwartym centymetrze wciąga brzuch żeby wyglądał jak pół roku wczesniej, przy szóstym i dziesiątym centymetrze różnice się zacierają, potem leci już lawinowo. Ja miałem lekką nadwage i cholernie ciężko było to zrzucić, teraz muszę trzymać wskaźniki i np. 1
@matra: włosy łatwiej ogarnąć, broda na kilka dobrych cm to mordęga, zarost trzydniowy, albo tydzień, dwa i git. Gdzie się przeprowadziłaś w końcu, zakładam, że bliżej podkarpackich rejonów? :> Dalej fotografujesz?
@maze: to samo co wcześniej przez ostatnie miesiące - jedzenie ( ) A zakładasz dobrze, bliżej o całe 40km, w Bielsku siedzę ( ͡ ͜ʖ ͡)
@cebulowa_zydomasokomuna: A powiem Ci, że bardzo łatwo. Kiedyś miałem inną przemianę materii wpierdzielałem batony, chipsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)i inne fast foody i nic 59 kilo. Ale zacząłem oddalać się od 20 i zbliżać do 30 i przybyło trochę mięśni i tłuszczolu. Nieregularne posiłki i duże porcje, do tego stres bo praca, studia i najpierw zrobiło się 65, potem 70 aż doszło do 78.
Teraz nie, żre