Wpis z mikrobloga

Jak można się tak zapuścić, żeby brzuch aż wystawał? Jak ludzie to robią? Niech mi ktoś wytłumaczy, bo nie jestem w stanie tego pojąć... Jak można tak po prostu siedzieć na dupie i patrzeć jak narasta tłuszcz?

Codziennie widze takich ludzi na ulicach... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bekazpodludzi #wytlumaczcie #mikrokoksy #grubasy
c.....a - Jak można się tak zapuścić, żeby brzuch aż wystawał? Jak ludzie to robią? N...

źródło: comment_3KxiJdouN1tuQ8q4ImaOSVMxsqAFtnpY.jpg

Pobierz
  • 76
@cebulowa_zydomasokomuna: To nie musi być tłucz w 100% odpowiem Ci na pytanie, na przykładzie tej foty to tłusczu może być 10-20% max, to są rozepchane żołądki, jak ludzie jedzą dużo i szybko to tak mają, normalny żołądek jest max jak połtorej dwie zaciśniejtej pięsci ludzkiej, jak wpierniczasz na raz pizze wielkości kontenera i zapijasz litem coca coli to żołądek się rozciąga, a pozniej tylko się powieksza i powieksza.

Sam miałem i
@Skogyr: Raz: nie musisz mi wierzyć, nie byłeś na moim miejscu


Dwa : 2 miesiące byłem przykuty do łóżka i jedyny ruch jaki miałem to ćwiczenia mięśni nogi.

Trzy : > Cytowany te12/15 kostek smalcu

daje 0.8 kostki smalcu (rany gdzie ty masz takie wielkie kostki smalcu? )
@cebulowa_zydomasokomuna: Taki brzuch tworzy się z reguły po 30stce. Robota priorytetem, człowiek nie ma czasu ( lub ma mniej ) na sport i na myślenie o zdrowym żywieniu ( kilka razy dziennie itp. ). Jesz z reguły rano, potem cały dzień nie ma czasu, bo robota i później #!$%@? na pusty żołądek ogromne ilości tłustego ( bo akurat jest w zasięgu ) jako obiado-kolację. Przychodzi weekend i wypijasz z kumplami hektolitry
@cebulowa_zydomasokomuna: mój tata prawie całe życie miał podobny brzuch, może trochę mniejszy. Codziennie się rusza, ma pracę w ruchu, co tydzień w niedzielę o 7.00 rano idzie grać w piłkę nożną, je raczej mało i dość zdrowo, a brzuszek i tak ma. ;) No i jak dla mnie nic to nie zmienia, mógłby być wielkości wieloryba, ale co mi do tego? Co Ciebie interesuje jak można się do takiego stanu dopuścić?
@cebulowa_zydomasokomuna: nie jestem zbyt gruby, jeszcze 8 lat temu przy tym samym wzroscie wazylem ~55kg, przytylem do 89 potem schudlem do 81 i tak mi waga skacze miedzy 81 a 85. nie jestem jakos super zadowolony wygladu (ani z tego ze mam troche brzucha) ale czuje sie sto razy lepiej niz jak bylem suchoklatesem chudzielcem
motto obecnie to nie "od jutra" ale "byle nie przytyc". i serio nie rozumiem ludzi ktorzy
@woocash23: skończyłem szkoły, uniwerek, pracuje przy kompie 8-9 godzin dziennie i mimo to wyglądam bardzo dobrze. Na treningu jestem 4 razy w tygodniu, patrzę co jem, sam robie sobie jedzenie do pracy, bo nie jestem upośledzony ani leniwy. Nie widzę związku z tym co napisałeś, a tym ze ludzie są tłusci.