Wpis z mikrobloga

@mateusz-skrzyniecki1: Całe życie słyszę #!$%@? w tym stylu, powie mi ktoś: po co? W jakim celu próbuje się udowodnić ludziom wkraczającym na jakiś nowy etap swojego życia, że ooo #!$%@? teraz to dopiero poznasz co to znaczy dostać po dupie? Do tej pory okazało się, że każde ostrzeżenie tego typu było przesadzone czy wręcz nie uzasadnione, więc wątpię, żeby w tym wypadku było inaczej.
@miesozerna: Ale potem na 1 roku (a raczej pół roku, bo sesję masz co semestr) masz tyle materiału, co przez 3 lata liceum ze wszystkich przedmiotów :P Też nie wierzyłam, jak mi tak mówili przed maturą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście studia już za mną, i bardzo dobrze, nie tęsknię wcale :P
Do tej pory okazało się, że każde ostrzeżenie tego typu było przesadzone czy wręcz nie uzasadnione, więc wątpię, żeby w tym wypadku było inaczej.


@pilarenko: mnie nikt nie ostrzegł, ale sam odkryłem, że to faktycznie prawda. z tym, że też nie lubię tego podniecania się studentów o to jak to mają ciężko, a jednocześnie o to jakie imprezy mają na codzień, ile piwa weszło i która #!$%@? z akademika znowu dała