Wpis z mikrobloga

Beka w c--j.
1. Korwin mówił o uchodźcach z Afryki, że wypłyneli bo chcieli i że zgineli to ich wina. I nie ważne z jakiego powodu. Chcieli wypłynąc to sobie wypłyneli.
2. Umiera małpa co rzucała kamieniami i o----------a szajs - Hurr Durr Wipler dawał by czapę policjantowi, którzy zastrzelił małpę w biegu. Korwin robi przemówienie w Knurowie jutro.
3. No to jak Panie Korwin? Wybiegł i odwalał szajs bo chciał a to że zginął to przecież jego wina.
4. Zbieranie głosów kiboli i kampania na martwej małpie. Małpie bo nie mam szacunku do kogoś kogo jedynym celem życia jest niszczenie mienia publicznego, rzucanie kamieniami i k-----i w stronę policji. Zamiast zachowywać się jak normalny cywilizowany człowiek.
5. Brak profitu.
#korwin #jkm #partiakorwin #wipler #knurow #policja #polityka
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dziki_wieprz: @Turrsky: @Misiokoala: Powiem wam, że chciałem na JKM głosować (tylko dlatego, że ma chłop jaja największe z 11 kandydatów) i wstrzymam się do jutra ciekawym co powie na tej konferencji w Knurowie. Pewny jestem, że zrobi k---ę z logiki i oby dwie sytuacje są identyczne (ta z uchodźcami i ta z kibolem) ale będzie hurr durr jak to tak etc.
Szkoda.
  • Odpowiedz
@psych00: Wyroslem z glosowania na Korwina juz jakis czas temu. Dla mnie pierwsza tura na Kukiza, for the lulz natomiast jak dojdzie do drugiej Komorowski-Duda no to wybor jest prosty
  • Odpowiedz
@psych00: a ja widzę różnice między strzelaniem bez ostrzeżenia do kibola na stadionie, a strzelaniem do kibola, który rozwala sklep i robi zadymy na mieście. Jak murzyni płyną z Afryki wiedzą co ich czeka i wiedzą, że mogą zginąć. Gościu który wybiegł na murawę, nawet żeby się pobić nie zasługuje kulke w łeb bez ostrzeżenia. Może powiesz mi, że przy przechodzeniu na czerwonym świetle też powinno się strzelać bez ostrzeżenia?
  • Odpowiedz
@NiedzielnyMirek: Skoro jest ZAKAZ wchodzenia na murawę, ZAKAZ rzucania kamieniami i ZAKAZ n-----------a się bo Policja będzie strzelać z broni gładkolufowej to NORMALNY cywilizowany człowiek by to zrozumiał i tego nie robił. Wiedział jakie moga być konsekwencje. W policję kamieniami można rzucać i posyłać do szpitala za to że pilnują porzadku tak?
  • Odpowiedz
@psych00: No to jest moja narcystyczna chec bycia swiadkiem o-----------a czegos ciekawego w Polsce, muzyk chce zostac prezydentem? Ma moj glos!

Wracajac na ziemie nie oczekuje niczego spektakularnego podczas tych wyborow. Zastanawia mnie jedynie na kogo pojdzie z 15% glosow niszowych kandydatow w drugiej turze.
  • Odpowiedz
@Dziki_wieprz: @psych00: Skoro jest ZAKAZ przechodzenia na czerwonym to dlaczego się nie strzela do tych ludzi BEZ OSTRZEŻENIA? Przecież w razie potrącenia może się coś stać kierowcy i pasażerom (+ uszkodzenie samochodu). Jak taką osobę zastrzelisz przy pierwszym odnotowanym wypadku przechodzenia niezgodnie z przepisami to więcej nie będzie takiego ryzyka.

Tak samo wy uważacie, że trzeba strzelać do ludzi którzy mogą się pobić. POBIĆ, nie ZABIĆ. Gościu który
  • Odpowiedz
@NiedzielnyMirek: Dobra, nie rób k---y z logiki. Policja nie jest od sądzenia ale jak idziesz się n---------ć to liczysz się z tym, że dostaniesz lepe i uderzysz głową o beton, dostaniesz krzesełkiem, cegłą albo kastetem i elo. Tak samo mógł dostać pałą przez łeb i się nie obudzić. Tutaj patus na nieśmiertelności poszedł na cotygodniowe n-----------e bo klub i to była jego decyzja.
  • Odpowiedz