Wpis z mikrobloga

300 604 - 53 = 300 551

Wczorajsza krótka wycieczka. Biorę udział w Europejskim Wyzwaniu Rowerowym i żeby moje kilometry się liczyły muszę dzielić jazdy na kilka części bo regulamin mówi że wycieczki powyżej 35 km nie będą się liczyć bo to już jest jazda treningowa :/ Dodatkowo nie można mieć Vsr powyżej 30 km/h i Vmax powyżej 45 km/h. Głupie to.

#rowerowyrownik

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
!Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki
Pobierz Navrazz - 300 604 - 53 = 300 551

Wczorajsza krótka wycieczka. Biorę udział w Europ...
źródło: comment_CSpNrCQaws2cNBLaUPHi127vVIfy9n01.jpg
  • 6
@gaska: ja ze Stravy eksportuje pliki i wrzucam przez stronkę. Strava jest sprawdzona i nie ma z nią problemów a tej dedykowanej apki nawet nie odpalam :-P
@Navrazz: Ja się nawet na stronę zalogować nie mogę. Podałam hasło przy rejestracji - nie działa. Wysyłam reset, żeby przyszło mi nowe hasło na maila - nic nie przychodzi, w spamie też tego nie ma. Straszne gunwo, nie wiem czy próbować nowe konto robić czy zgrzać temat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
edit: założyłam nowe, teraz działa. Nie wiem czemu nie chcę mi współpracować z tamtym mailem. Też
@Leniwiec1: niestety tak :/ Te Vśr i Vmax mi tak bardzo nie przeszkadzają ale ten dystans to mogliby zwiększyć ;/ Ja też chyba sobie to odpuszczę bo jest możliwość dodawania tras manualnie czyli na dobrą sprawę możesz w ogóle nie jeździć a w zamian narysować trasę na mapie i ją wrzucić. Totalny bezsens.