Wpis z mikrobloga

Stoisz w kolejce po bilet. Widzisz jak jakiś Janusz z Grażyną, dwiema Karynkami i nastoletnim kucem-hipsterem-wanna-be walą w blat przy informacji z jakimś niezrozumiałym "hurrdurr".
Janusz i Grażyna biorą toboły i idą stać w kolejce za Tobą.
"-Kurna już dawno byśmy kupili bilet
-...
-Kurna zachciało się jej awanturować babie niedorzecznej(przez cały czas staram się w kulturalny sposób zachować sens rozmowy pomijając kopiec przekleństw)
-Stoimy pół godziny w kolejce już dawno byśmy kupili.
-Nooo za tą panią staliśmy co teraz odeszła!!!
-Nooo a tamta kobieta lekko się prowadząca mówi że się tym nie zajmuje. To po co ona tam siedzi?
-Kurka już dawno byśmy kupili.
-Za tą panią staliśmy... "
I tak 7 minut do mojego odejścia.
Podsumowanie : Bądź Polakiem, próbuj kupić bilet w INFORMACJI 20 minut przed odjazdem bo kolejka mniejsza, zrób inbę, że w informacji nie sprzedają biletów, zepsuj sobie 3 dni wolnego bo nie umiesz czytać...

Większość starszych ludzi chyba nie rozumie sensu wakacji. Jestem pewna, że dalsza podróż będzie wyglądać podobnie.
Ale trzeba opowiedzieć Irce i Reni, że się było w Ciechocinku. Mimo, że już gula skacze o samej myśli o kolejnym wyjeździe, bo przecież inni ludzie są tacy niekompetentni...

#majowka2015 #truestory #bekazpodludzi #cebulacontent #coolstory ?
  • 23
  • Odpowiedz
  • 1
@Jofridd: Polska tutaj się nic nigdy nie zmieni. Taka mamy mentalność. Ostatnio gość się na PKP awanturowal ze nie może kupić biletu na intercity a był w okienku regionalnego przewoźnika.
Dlatego ja zawsze mówię ładnie dzień dobry dziękuję do widzenia żeby nie było że młodzież nie wychowana :)
  • Odpowiedz
  • 1
@IcyHot: Właśnie też tego nie rozumiem. pomyliłam się to pomyliłam. Po co to dążyć? Jak ktoś jest uparty to nawet chleb w aptece kupi, ale czy to jest warte awantury?
  • Odpowiedz
  • 5
@dzban_owocowy: Nie. Ja go sama założyłam do opisywania swojej żelaznej kobiecej logiki. Dawno temu kilka osób pisało, żebym założyła tag na takie historie bo lubią się ze mnie pośmiać :) a mnie to nie przeszkadza, bo też się śmieję.
  • Odpowiedz
  • 5
@Maxxtom: Ja kupuję, o ile chłopak nie kupi za mnie przez internet.
Kupując bilety w kasie daję miejsce pracy kilku paniom:3 Na dworcu i tak jestem wcześniej żeby się nie stresować no i nie jestem uzależniona od informacji, więc wolę tradycyjny sposób kupna.
Wcale nie trwa to długo. Dzisiaj przy kolejce 10 osób zajęło mi to mniej niż próby zapłacenia kartą na telefonie.
  • Odpowiedz
@dzban_owocowy:

W sumie jakieś wielkiej afery nie było, po prostu wrzuciła swoje fotki w koszuli i majtkach, to potem krążyły po całym mirko, Joffrid uciekła na jakiś czas, a teraz wróciła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz