Wpis z mikrobloga

@Muszynski_Jan: Ściskanie ludziom dłoni, zwłaszcza gdy jest ich więcej. Na co to komu. Z dobrym kumplem ma to jakiś sens, ale inaczej. Jakieś spotkanie, impreza itp i musisz ściskać dłonie ludziom, których ledwo znasz. Bez sensu.
  • Odpowiedz
  • 3
@Muszynski_Jan: no nie trawie takich typów najgorsze jak taki mi podaje oklapcioche, a ja mu mocno ją ścisnę to wtedy rozkminiam czy to ja przypadkiem nie jestem facetem, a on nie wiem kim XD
  • Odpowiedz
@Muszynski_Jan: zgadzam się.

jednak z drugiej strony pogarda dla ludzi na maxa wciskających dłoń w dłoń, tak, że aż zaboli błonka między kciukiem, a palcem wskazującym
  • Odpowiedz
@Muszynski_Jan: To jest tak zwana "śnięta ryba". Nienawidzę jak facet mi podaje tak rękę, nawet dziewczyny z jednego takiego kolesia się brechtały. Sam w sobie też był p---ą xD

Pamiętajcie: dawajcie męski uścisk dłoni, pewny i normalny, a nie jakbyście mieli rękę z galarety albo byli robocopami. Miażdżenie ręki to nic przyjemnego
  • Odpowiedz
@Muszynski_Jan: Sama mam raczej mocny uścisk dłoni (tzn. nie jakieś imadło, tylko zdecydowany :v) i jak trafię na takiego śledzia u faceta, to czuję się bardziej męska niż on. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz