Wpis z mikrobloga

@Muszynski_Jan: a jak ktoś jest zmęczony po pracy i nie jest w stanie się podrapać po dupie, to tak samo? Dzisiaj po zniesieniu wkrowecienszkiej pralki nie mogłem normalnie się przywitać z właścicielem mieszkania i mi głupio było :/
  • Odpowiedz
@Gregorius123: Wtedy zaczynasz trenować, myśląc dzień i noc o waszym kolejnym spotkaniu. Dochodzi do niego. W myślach mówisz mu: "pamiętasz jak było ostatni razem?". Po czym miażdżysz mu rękę swoim stalowym grabskiem.
  • Odpowiedz
@Muszynski_Jan: #!$%@? pamiętam jak na siłce ziomek był taki byku, spory dziadyga. Witam się z wszystkimi no elo elo, grabula z tym grabula z tamtym... Aż #!$%@? przyszła pora na tego wielkiego #!$%@? - podaje mu rękę i nagle jakby mi wszystkie mięśnie (do tego trenowane) sflaczały. Mój uścisk był tak #!$%@? że do dzisiaj się tego wstydzę. On tylko spojrzał na mnie ze wstrętem i ćwiczył dalej.

  • Odpowiedz
a jak ktoś jest zmęczony po pracy i nie jest w stanie się podrapać po dupie, to tak samo? Dzisiaj po zniesieniu wkrowecienszkiej pralki nie mogłem normalnie się przywitać z właścicielem mieszkania i mi głupio było :/


@flejwaflejwaplejapleja:

widzisz za takie ciotowe podawanie reki to juz sam wykop tobie dal rozowy pasek!
  • Odpowiedz
@miesozerna: Wam to nie wiadomo jak podawać rękę, bo jak za mocno to będzie że ała boli, a jak za słabo to że ciota. Odsiewać to powinnyście te bezsensowne myśli z mózgu bo nie da rady czasem zrozumieć.
  • Odpowiedz
@miesozerna: Nie unoszę się przecież, problem jest taki że każda z Was może posiadać inne preferencje co do uścisku ręki, ja sam ściskam dość mocno i nie wyobrażam sobie zgnieść jakiemuś różowemu rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jakub_Puchatek: mi się zdaje że bardzo dużo wpisów w ten sposób powraca.
  • Odpowiedz