Wpis z mikrobloga

@cinek181992: Chyba wyprobowalbym czyste JSP - jesli to zrozumiesz to potem JSF bedzie latwiejszy. Gorzej jest zaczynac od JSFa, a szczegolnie od jakis Rich/Prime faces - na poczatek ulatwia prace ale jest cholernie niewygodne.
@nachteil: @martinuz: Dobrze, że ktoś to pytanie zadał, bo akurat miałem się brać poważenie za webówkę. Możecie mi powiedzieć na czym człowiek wyjdzie lepiej. Jak zacznie od jsf/jsp(wiem, że stare jak świat, ale raz na rozmowie mnie o to pytali) czy na REST/SOAP z Angularem. Z czym można się szybciej gdzieś podpiąć do jakiejś lepszej firmy?
@Boxtick: Mysle ze ofert pracy jest po rowno - mnostwo projektow stoi na JSF/JSP i wymaga caly czas duuuzego wkladu pracy (moj tylko maly projekcik ma jeszcze estymate na min 2 lata budowy, nie liczac utrzymania). Z drugiej jednak strony, REST/SOAP z angularem wydaje sie zdobywac coraz wieksza pozycje na rynku. Dodatkowo, znajac dobrze angulara mozesz szybko przejsc na typowego front-endowca, nie martwiac sie o to co jest pod spodem.

TL;DR
@martinuz: Kurde tyle tego teraz się narodziło, że nie wiadomo czego się uczyć. Ale skoro tak mówisz to pewnie zostanę przy JSF, a Angularem i RESTem będę się jedynie bawił w niedziele po obiedzie, bo jak jak z analizy technicznej wiadomo, jak trend jest wzrostowy, to pewnie się jeszcze tak utrzyma przez jakiś czas. ;) Dzięki ;)