Wpis z mikrobloga

Mirki z #nocnazmiana

Pytanie w do #rozowepaski (i nie tylko) w temacie #logikarozowychpaskow (i w sumie teraz to już trochę #tfwnogf):
Jeśli kobieta, z którą trochę długo byłeś coraz bardziej się izolowała od Ciebie, nie mówiła zbyt wiele o sobie, o własnych przeżyciach i uczuciach, tylko o rzeczach błahych i nieistotnych, w dodatku okłamując Cię często, ukrywając coś poza Twoimi plecami i robiąc jedno, a mówiąc drugie, a Ty jesteś mirek z dobrym serduszkiem, który chciał dla niej bardzo wiele i był w stanie otworzyć się dla niej cały, bez ukrywania czegokolwiek, a po tym wszystkim chciałbyś od niej tego samego - szczerości i słyszysz, że 'nie dajesz mi żadnej prywatności' i zdajesz sobie sprawę, że w sumie osoby kochające się nie powinny mieć wobec siebie tajemnic, to jesteś #c-----------l czy wszystko z Tobą było w porządku, tylko 'to zła kobieta była'?

W sumie to wręcz #pytaniedoekspera #kiciochpyta, bo troszkę jestem zagmatwany i #feels mocno.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Laserade: Przeczytałem i jestem pod wrażeniem tego, jak potrafisz twardo i racjonalnie podstawić swoje poglądy podobne do moich. Jednocześnie staram się pogodzić z myślą, że z tej mąki już chleba nie będzie.

  • Odpowiedz
@Laserade: No niby wiem. Dlatego teraz swojemu niebieskiemu staram się mówić wszystko, żeby się nie denerwował chłopak. Za bardzo mi zależy, żeby s-------ć coś niedopowiedzeniem.

@s-k-r-z-y-p: Jak dla mnie to dziewczyna coś kręci. Po co się tak kryje ze wszystkim? Puste foldery, jakieś kombinowanie.. Nieciekawie to wygląda. Nie będę Ci pisać, że tego kwiatu to pół światu i nie warto się przejmować, bo z autopsji wiem, że to
  • Odpowiedz
@s-k-r-z-y-p:

Potrafie m.in. dlatego, ze stoje z boku. Doskonale zdaje sobie sprawe z tego, ze z twojej perspektywy to jest bardzo trudne. Bylem w tym samym miejscu.

Kobiety sa okrutne, bezwzgledne i nieuczciwe. Tak - nie wszystkie, ale o wiele za duzo. Niezaleznie ktora opcje wybierzesz musisz byc przygotowany na najgorsze, bo moze sie okazac, ze pewnego dnia ona po prostu przyjdzie i powie "no elo, ide do nowego gacha".
Mi tez sie nie miesci w glowie jak mozna tak w ogole do dwoch osob naraz, ale coz na swiecie sa ludzie
  • Odpowiedz