Wpis z mikrobloga

Mirki z #nocnazmiana

Pytanie w do #rozowepaski (i nie tylko) w temacie #logikarozowychpaskow (i w sumie teraz to już trochę #tfwnogf):
Jeśli kobieta, z którą trochę długo byłeś coraz bardziej się izolowała od Ciebie, nie mówiła zbyt wiele o sobie, o własnych przeżyciach i uczuciach, tylko o rzeczach błahych i nieistotnych, w dodatku okłamując Cię często, ukrywając coś poza Twoimi plecami i robiąc jedno, a mówiąc drugie, a Ty jesteś mirek z dobrym serduszkiem, który chciał dla niej bardzo wiele i był w stanie otworzyć się dla niej cały, bez ukrywania czegokolwiek, a po tym wszystkim chciałbyś od niej tego samego - szczerości i słyszysz, że 'nie dajesz mi żadnej prywatności' i zdajesz sobie sprawę, że w sumie osoby kochające się nie powinny mieć wobec siebie tajemnic, to jesteś #c-----------l czy wszystko z Tobą było w porządku, tylko 'to zła kobieta była'?

W sumie to wręcz #pytaniedoekspera #kiciochpyta, bo troszkę jestem zagmatwany i #feels mocno.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli kobieta, z którą trochę długo byłeś coraz bardziej się izolowała od Ciebie, nie mówiła zbyt wiele o sobie, o własnych przeżyciach i uczuciach, tylko o rzeczach błahych i nieistotnych, w dodatku okłamując Cię często, ukrywając coś poza Twoimi plecami i robiąc jedno, a mówiąc drugie


@s-k-r-z-y-p: Nie rozkminiaj, po porstu juz cie nie chciała.
  • Odpowiedz
@Karolinkaaa: Nie, kiedyś byłem na jej komputerze, bo sama chciała (coś tam naprawić trzeba było), to wszystkie foldery własne (%USERPROFILE%) były puste, całkowicie - już podejrzewałem, co się odwalało.

  • Odpowiedz
@s-k-r-z-y-p: ani ona zła, ani ty zły. Widocznie każde z was ma inne potrzeby co do relacji. Ona woli związki, a których nie trzeba być aż tak blisko, a ty odwrotnie. Nikt tu nie jest bardziej winny, zwyczajnie się nie dobraliście pod tym względem.
  • Odpowiedz
@Mikimoto: Ja wiem, że są skryte, ale nie usprawiedliwia to chyba tego, że robią jedno, a po kilku-kilkunastu minutach/godzinach/dniach wychodzi, że było inaczej i potem płacz i przepraszanie?

  • Odpowiedz
W sumie nie powinno się mieć tajemnic. Z tego nic dobrego nie wychodzi przeważnie, z moim niebieskim staramy się mówić sobie o wszystkim. Po prostu mieliście inne wyobrażenie związku. Ale doskonale Cię rozumiem.
#c-----------l to np. mój były, który w pewnym momencie włamał mi się na facebooka i regularnie podbierał mi telefon, czytając wiadomości :))
  • Odpowiedz
@s-k-r-z-y-p: może niezła tylko rozminęły się Wasze wyobrażenia na temat związku? niektórzy mówią sobie o wszystkim, nawet pierdołach, a niektórzy tylko o rzeczach ważnych i istotnych..
  • Odpowiedz
@s-k-r-z-y-p: A może ona ma jakiś problem, którym z jakiegoś powodu nie chce się dzielić? Może jesteś zbyt zaborczy? A może z jej strony uczucie się wypaliło, a nie ma odwagi ci tego powiedzieć? Trudno ocenić jak naprawdę jest bez konkretnych przykładów.
  • Odpowiedz
@Laserade: niby nic, bo nie miałam przed nim tajemnic, ale to była oznaka braku zaufania, a bez związek bez zaufania daleko nie zajedzie. Później robił mi afery, że kolega z klasy do mnie na facebooku napisał, co jest zadane, bo przecież jak nic nie chodzi mu o lekcje tylko o nie wiadomo co. ( ͡° ʖ̯ ͡°) i to było chore w tym wszystkim.
  • Odpowiedz