Wpis z mikrobloga

No cześć #konsole Niedawno kupiłam #ps4 i wiecie co, nie spodziewałam, się, że ona jest taka głośna pod obciążeniem. Pracujący napęd + ten pseudo system chłodzenia który nie potrafi ogarnąć tabletowego procka pracują tak głośno, że ledwo co słychać dialogi jak gram wieczorem w #tlou leżąc w łóżku. To jest przyjemność z gry? jak ciągle słuchasz startującego helikoptera? No proszę Was, to jest kolejny argument za Tym, że #pcmasterrace rządzi. Mam też #pc i siedząc metr od niego muszę się wsłuchiwać, aby usłyszeć jego pracę. #takaprawda

#gry #gorzkiezale #oswiadczenie
Pobierz Niegazowana - No cześć #konsole Niedawno kupiłam #PS4 i wiecie co, nie spodziewałam, ...
źródło: comment_BLr08bSZP5OXDEVTA8bVcW9X2yqCgf1d.jpg
  • 20
@Niegazowana: Hym oddaj plejaka do serwisu, cisnąć w destiny/warframe/gta konsole słyszę ale mając ja 1m od siebie. Określenie "słyszę" oznacza ze z zamkniętymi oczami mam świadomość ze coś działa w pokoju, ale żeby było tak głośno to nie.
@Niegazowana: nie widziałem kabli to myślałem, że na jakiś stolik położyłaś żeby sam sprzęt wyeksponować. Jak tam siedzi to ma dobry przewiew. Ja bym reklamował, nie powinna tak #!$%@?ć jak szalona. Moja głośno nie chodzi a grałem w różne gry. Tym bardziej w TLOU nie powinna hałasować.
@Niegazowana: może zależy od gry bo miałem to samo, ogólnie rzecz biorąc ps4 jest cholernie głośna, no ale wszystko włączenie z zasilaczem jest upakowane w takiej małej budzie to nie dziwota, xone za to jest cichutki