Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu rozpoczynam serię #budujzwykopem

Raz na dzień / kilka dni, wrzucę tu aktualne zdjęcie z budowy, a żeby sprawie dodać nieco dramaturgii - bedziemy odliczać czas. Mamy 9 miesięcy. Parapetówka wypada 4 tego grudnia, akurat na Barbórkę :] A żeby dodać jeszcze więcej pikanterii, będę również podawał aktualny koszt budowy. Koszt będzie liczony od rozpoczęcia prac budowlanych, bez spraw formalno prawnych które zostały załatwione wcześniej.

Jak ktoś chce być na bieżąco, może zaobserwować tag #budujzwykopem Do dzieła.

Relacja 1, Dzień 1, Do parapetówki 275 dni, Koszt obecny 3800 zł

Na początek kupiłem ok tony stali na zbrojenie ław. Dodałem też zaliczkę którą wcześniej wpłaciłem majstrom. Na razie zdjęcia z budowy nie ma, ale żeby było wiadomo o co chodzi mam ten szkic z zaawansowanej koncepcji :] Budynek projektowałem dla siebie -więc super hiper wizualizacje do przekonania klienta nie były potrzebne. :)
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ambrose: Cały czas jeszcze na niego pracuję, najprawdopodobniej nie obejdzie się też bez kredytów :]

@kicioch: Do wnętrz dojdziemy za jakieś 3-4 miesiące :)

@cabis: Jak zbraknie samozaparcia, to najwyżej nazmyślam że siadł mi internet, sprowokuję bana lub coś w tym rodzaju ... innymi słowy, wyłgam się jakoś :]
  • Odpowiedz
@ambrose: Przez pierwsze dwa tygodnie nie bedzie się działo zbyt wiele, prace przygotowawcze, kopanie, szalowanie .. więc dla urozmaicenia mogę faktycznie napisać parę słów.
  • Odpowiedz
@irecky: Nie. zmieniłem branżę. Teraz jestem restauratorem :) Ten fachowiec to ojciec mojego przyjaciela 30 lat doświadczenia, nie pijący, nie palący fachowiec w każdym calu. Z tego co wiem, to nie układa łazienek, ale mam też takich którzy zajmują się tylko tym. a mogę wiedzieć gdzie się budujesz ? tak z ciekawości :P
  • Odpowiedz