Wpis z mikrobloga

Bo jakby mi ktoś na grillu powiedział, żebym nie jadł tej karkówki, bo świnka, bo śmierć. To już sie zrobi nieprzyjemnie.


@hpiotrekh: a jakby ktoś Ci na grillu powiedział, że drużyna której kibicujesz jest #!$%@?, bo jego ulubiona jest lepsza, to też plusowałbyś takie gówno wpisy jak ten tutaj?
Co jest dziwnego i niestosownego w wypowiadaniu swojego zdania?
Chyba to jednak działa na zasadzie stołu i nożyc.
  • Odpowiedz
Skoro nie chcą jeść mięsa to niech #!$%@? nie szukają sobie odpowiedników.


@hpiotrekh: a nie przyszło ci do głowy, że np. producent chce zarobić również na ludziach, którzy jedzą mięso, i najchętniej kupią coś, co znajomo wygląda ;)? + za dużo emocji w tym poście ("#!$%@?" itp.).

pedofilia jest zła, a kupowanie dmuchanych lalek wyglądających jak 12
  • Odpowiedz
@reizen: nie wiadomo czy nie uratuje, bo pieniądze, za które kupuje się mięso, trafiają do ludzi, którzy rozwijają za nie swój biznes oparty na zabijaniu zwierząt. Przy czym w ciągu całego życia zbiera się z tego całkiem pokaźna sumka (a przecież może jeszcze zainspirować swoją postawą innych ludzi). Myślałem, że to oczywiste.
  • Odpowiedz
@pawlak: nie rozumiesz że zwierzęta które się podaje na talerz zawsze są przeznaczone do konsumpcji, jeśli ona nie kupi przez całe życie mięsa :D:D:D to i tak żadnego nie uratuje.
  • Odpowiedz
@reizen: nie, to ty czegoś nie rozumiesz. Jeśli producentowi mięsa spadną zyski, to będzie musiał ograniczyć produkcję albo przynajmniej zahamować jej wzrost (no i nie będą powstawać nowi producenci). Nikt nie hoduje zwierząt tylko po to, żeby je zabić, a mięso wyrzucić do śmietnika (przynajmniej mam taką nadzieję).

@yeloneck: chyba coś ci nie wyszło.
  • Odpowiedz