Wpis z mikrobloga

Mirki, moje krótkie podsumowanie wczorajszego AMA z Andrzejem Dudą mnie zamurowało.
Tak na szybko:

1. Ponad 1000 pytań, 56 odpowiedzi (to daje ok 5%)
2. Tak ok 1/5 z tych odpowiedzi to odpowiedzi na pytania w stylu: czy lubi Pan kebab?
3. Ja z AMA nie wiem prawie nic o kandydacie, poza tym, że nie chce cenzurować Internetu i lubi "zośkę".

Teraz pytanie:
Co to #!$%@? ma być?

Lepsze AMA robi Edek schizofrenik, losowy ateista czy inny benis.
Oby te 5% znalazło swoje odzwierciedlenie w wyniku wyborczym.
Czuję się oszukany.

Panie Januszu, teraz cała nadzieja w Panu.

#ama #andzejduda #dziendobry #boldupy #cebuladeals
  • 45
@sajmek: Jak dla mnie, przy takiej ilości pytań, to powinien być jeden dzień na zadawanie, a drugi na odpowiadanie. Oczywiście zakładając, że ma odpowiadać faktyczny sam kandydat. Bo tak, to nie ma szans, żeby wszystko ogarnął i to jeszcze odpowiedział wyczerpująco.

Co oczywiście nie znaczy, że nawet jak by miał tydzień, to by odpowiedział na niewygodne pytania. Sądzę, że nie.
@sajmek: Czego się spodziewałeś? Uzyskał średnio 2 minuty na pytanie, więc łatwo policzyć ile trzebaby poświęcić czasu na udzielenie odpowiedzi przynajmniej na ponad 50%. Sam mechanizm AMA nie ma w tym przypadku sensu, bo jeżeli kandydat ma naprawdę odpowiadać (nie jego sztab), to nie liczcie, że poświęci więcej niż 3-4godziny (to w najlepszym przypadku), a o ile na pytanie o kebab bez problemu da się odpowiedzieć w 2 minuty, to propozycje
@sajmek: różne już głupoty pod cebuladeals się znajdowały, ale podsumowanie czegoś co jest tylko pseudo kampanią prezydencką pod tym tagiem to już zwyczajne przegięcie

nie myślałem że to napiszę ale USUŃ #!$%@? KONTO