Wpis z mikrobloga

Mirki obczajcie to. Dzisiaj początek praktyk. Niestety w urzędzie - tak mi się trafiło, całe życie na #przegryw. Jak to w urzędzie praca wre i #!$%@? na całego... tak więc cały dzień się #!$%@?, przeglądam wykop peel portal ze śmiesznymi obrazkami, żeby zabić czas, który płynie wyjątkowo wolno. W pewnym momencie Pani Krystyna mówi, że idzie na 15 minutową przerwę na ćmiczka i pitu pitu, więc wróci za 45 minut, i że za chwile przyjdzie Grażynka coś porobić w jej komputerze w związku z zbliżającymi się wyborami. Ja już zombi i zmęczenie pełne, bo 6 godzin #!$%@? się jest naprawdę męczące, swoją drogą nie wiem jak ci ludzie mogą tu pracować. Cały dzień na slow motion. Ciężka praca....wpada jakaś laska, Grażynka, taka młoda siksa 3/10 najlepsza dupa w całym urzędzie, córka starosty Stanisława co go do PSL-u przyjmował jeszcze Wincenty Witos. No w każdym razie ten #rozowypasek paczy na mnie i drze jape USUN KONTO! spojrzałem tylko na nią z politowaniem, bo co mogłem zrobić, przecież nie powiem jej, że to już nie jest śmieszne, że to tak jak bym jej powiedział, że właśnie dostałem raka, bo by się obraziła i powiedziała ojcu - Stanisławowi, a ten wyciągnął by konsekwencje wobec bratanka kuzyna mojego siostrzeńca, który z nominacji PSL-u został referentem w urzędzie ds. imigracji ludności bliskowschodniej na tereny gminy Mysłowice. Wracając do tematu, ta znowy na mnie paczy i krzyczy jeszcze głośniej to samo. Pacze na nią jak na wariata, politowanie silne było w moim wzroku, ale ona jakaś otumaniona, czy co, nie odrywa ode mnie spojrzenia, to machnąłem ręką i dalej przeglądam wykop peel, portal ze śmiesznymi obrazkami. Grażynka coś tam porobiła i pokuśtała do swojego apartamentu. Mirki, morał tej historii jest krótki i niektórym znany: Nie dys­ku­tuj z cha­mem, przy nim zaw­sze amen.
#wykop #gorzkiezale #stulejacontent #myslowice #oswiadczenie #falszywyrozowypasek
  • 1