Wpis z mikrobloga

@Przemysl: @PiccoloColo: A niech obgadujo, jak im żal dupe ściska :> Z psami jest jak z kobietami, wyjątkowe są dla wyjątkowych ludzi.
@zajoncc: można, można toto nawet kochać, można nawet z tym spać, szaleć, spędzać czas. Jeśli pies jest odzwierciedleniem właściciela to jest to u mnie w 100% widoczne. Mam bulteriera,(i nie tylko bo w domu rodzinnym buldoga ang. mieszankę bulmastifową, a siostra labradodle ze schroniska)
m.....l - @Przemysl: @PiccoloColo: A niech obgadujo, jak im żal dupe ściska :> Z psam...

źródło: comment_7GUoG4GuTHOzNs73kZ7ewxGGBhbaRcMi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@migdall: "Wyjątkowy pies dla ludzi z charakterem"? Co za bełkot xD
Nie wspominając już o tym, że to jak wygląda ta rasa teraz to jakieś nieporozumienie. Pies który na każdym zdjęciu wygląda jak "thank you for not aborting me" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@NuGuns: to jest trochę tak, że ludzie są jak "małe szczekacze", które się będą dowalać do nie swoich spraw, typu 'notabortinmi' i są "psy" z charakterem, które oleją takiego ciepłym moczem. #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zajoncc: Kocham te psy! Kiedyś taki facet przychodził ze swoim bulkiem na nasz kampus i rzucał mu piłkę do rugby, i pies tak śmiesznie ją turlał nosem :D Myślę, że te nosy są właśnie do turlania takich piłek :D
  • Odpowiedz