Wpis z mikrobloga

No i niech mi ktoś logicznie wyjaśni. Dlaczego Lewy, gdy Polska gra np. z San Marino, potrafi strzelać tylko z karnych, a mógłby strzelać bez dokładnych wystawek na nogę w okolice pola bramkowego, co pokazywał i pokazuje w swoim klubie...

Naprawdę nie jestem hejterem typu "bogaty, to trzeba hejtować". Gdyby strzelał cokolwiek w reprezentacji, to bym mu kibicował. Normalna sprawa. A tak uważam go za buraka, który powinien zmienić obywatelstwo.

#mecz #reprezentacja #bayern #lewandowski

PS – A jego żonka też mnie niemiłosiernie denerwuje. :|
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tangodown: Może dlatego, że w kadrze ma przynajmniej dwóch rywali na plecach, a w klubie ma obok przynajmniej 3-4 równie groźnych z piłką kolegów z drużyny?
Może dlatego, że w klubie ma znacznie więcej opcji do rozegrania piłki?
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Jak ja piłkę oglądałem, to Ty pewnie w pieluchy jeszcze robiłeś...
Czy pudłuje? Nie wiem. Wiem, że mógłby przyjąć, przymierzyć i strzelić zza pola karnego bramkarzowi San Marino przynajmniej jedną bramkę na mecz. Czemu tego nie robi?

A co do żonki, to jest irytująca i durna. Doradzała w jakiejś tam telewizji, czy gdzieś, jak się należy odżywiać, podawała jakieś swoje fantastyczne przepisy i się okazało, że jeden jest kretyński,
  • Odpowiedz
@rooger: Dlatego za przykład podałem San Marino a nie jakieś mocniejsze drużyny, z którymi gramy. Zwykle go dobrze kryją, bo coś tam umie, ale raz na mecz, gdyby się postarał, to chyba mógłby się urwać obrońcom, uderzyć z zaskoczenia z większej odległości, albo z rzutu wolnego?
  • Odpowiedz
Bo w reprezentacji nie ma kto podać mu celnie piłki?

@absoladoo: Rozumienie czytanego tekstu boli? Specjalnie pogrubiłem najważniejsze...

bez dokładnych wystawek na nogę w okolice pola bramkowego

Jak w klubie przeciwko Porto potrafi, to czemu nie w reprezentacji? Bo ma na plecach 3 obrońców? Przez każdą sekundę 90-minutowego meczu?
  • Odpowiedz
@Anien: Bzdura. Małysz dobrze zarabiał i zarabia, a mu kibicowałem i kibicuję, choć fanem sportów motorowych nie jestem. Podobnie wielu innym, którzy dobrze zarabiają. Wyjątkami są właśnie tacy Lewandowscy czy Radwańskie...
Pudzianowi długo kibicowałem i jak się bije, to wciąż mu kibicuje, ale też się zeszmacił przez pójście w jakieś tańce z gwiazdami i inne telewizyjne szopki.
  • Odpowiedz