Wpis z mikrobloga

No i niech mi ktoś logicznie wyjaśni. Dlaczego Lewy, gdy Polska gra np. z San Marino, potrafi strzelać tylko z karnych, a mógłby strzelać bez dokładnych wystawek na nogę w okolice pola bramkowego, co pokazywał i pokazuje w swoim klubie...

Naprawdę nie jestem hejterem typu "bogaty, to trzeba hejtować". Gdyby strzelał cokolwiek w reprezentacji, to bym mu kibicował. Normalna sprawa. A tak uważam go za buraka, który powinien zmienić obywatelstwo.

#mecz #reprezentacja #bayern #lewandowski

PS – A jego żonka też mnie niemiłosiernie denerwuje. :|
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tangodown: Pooglądaj uważnie pojedynki kadry i bramki zdobywane w Bayernie. Przeanalizuj, ile miejsca na "Zrobienie akcji" Lewy ma w obu sytuacjach, ilu jednocześnie partnerów bierze udział w akcji i realnie zagraża bramce przeciwnika.

Czasem jest też tak, że jak się bardzo chce to nie wychodzi.

Nie wiem, o co masz również pretensje do Radwańskiej. Poza szopką w Londynie, dziewczyna od lat jeździ na Fed Cup'y, ostatnio na Puchar Hopmana i
  • Odpowiedz
@rooger: Ale ja nie wymagam od Lewego, żeby strzelał w każdym meczu reprezentacji. Chciałbym, żeby po prostu strzelał cokolwiek, a nie biegał jedynie w celu ściągania na siebie obrony i robienia miejsca ofensywnym defensorom, hehe.

Co do Radwańskich, to dużo tego było. No i nie jestem specjalnym fanem tenisa. Ale np. z Kowalczyk jest podobnie. Zrobiła dużo dla polskich biegów narciarskich i gdyby normalnie się zachowywała, to by wszystko było
  • Odpowiedz