Wpis z mikrobloga

Hej mirki, chcę przeprowadzić wielką Troll-akcję, ale z obawy o własne bezpieczeństwo, muszę to zrobić w taki sposób, żeby nie ściągnąć na siebie kłopotów. Pomysł jest taki:

1. Wrzucic na pejsbuka fotkę fejkowego kuponu totolotka, żeby znajomi myśleli, że #!$%@?ąłem dużo pieniędzy
2. Wyrzucić post z fejsa jak dostanie z 30 lajków, żeby ludzie zaczęli plotkować i nie zdążyli przyjrzeć się kuponowi, że to fejk
3. Nie odbierać telefonów i nie odpisywac na sms-y w tej sprawie
4. Odbierać miliony wiadomości na fejsie z propozycją kumplowania się i "pożyczania' pieniędzy
5. Zrobić fejk-imprezę i wrzucić fotki, żeby ludzie myśleli, że już baluje
6. I punkt najważniejszy. Zobaczyć ile otrzymam pytań od dupeczek z propozycją umówienia się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko wiecie, jak ludzie już uwierzą, to nie chcę ściągnąć na siebie bandytów, którzy będą chcieli ode mnie siłą wyciągnąć hajs, którym się pochwaliłem, a którego tak naprawdę nie mam. Im nago, w lesie, przywiązany do drzewa, z obitą mordą nie powiem, że to był tylko żart... bo moga nie uwierzyć.

Macie pomysły jak to zrobić, żeby nic nie wymknęło się spod kontroli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#trolling #fejk #kiciochpyta
  • 34
@Fagaldo_Antonio: po prostu kup 5 kuponów, zakreśl wszystkie cyferki, zrób zdjęcie wydrukowanych losów, potem paint/photoshop cokolwiek, przeklejasz cyferki ze zdjęć na jeden kupon tak, żeby wyszła szóstka i gotowe :>
pamiętaj, żeby data się zgadzała, wrzuć zdjęcie po losowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fagaldo_Antonio: zrób to jako vloga, tylko nigdzie nie publikuj. Nagrywaj od początku wszystko, jak idziesz po kupon, jak go wypełniasz, jak kupujesz alko, jak ze znajomymi robisz ustawke na fake imprezę, to będzie dostateczne zabezpieczenie. Przynajmniej tak mi się wydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)