Wpis z mikrobloga

Czy lepiej chodzić na siłownię z samego rana (6-6:30) tuż po obudzeniu czy późnym wieczorem (o północy) tuż przed snem? Zaznaczam że wolałbym tę drugą opcję, gdyż nie jestem mistrzem porannej pobudki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#silownia #mirkokoksy #pytaniedoeksperta #kiciochpyta

Edit: chcę zrobić #cebuladeals i kupić karnet studencki za 59 zł, na którym można wchodzić do siłowni (całodobowej) w godzinach 00:00 do 16:00 i w weekendy całe dnie.
  • 48
@Cojestpiec: Podałem stronę zdrowotną dla chcących zwalczyć otyłość. Co poradzić, że te rady działają? Nie podaję się za eksperta, tylko podzieliłem się informacjami które są mi znane, a mianowicie, że ćwiczenie na czczo jest mniej zdrowe...
@rudy_bigos: @historiofil: @Cojestpiec:

Badania naukowe na IF tak jak każde inne badania mają zastosowanie dla człowieka typowego, zdrowego, normalnie funkcjonującego. Są też badania na ludziach z konkretnymi schorzeniami, ale ja ich nie biorę pod uwagę chyba, że mam dany problem.

Jestem stukilogramowym facetem, który masuje na 2600-2800 kcal. Nie jest to normalne, ale ja tak funkcjonuję. Działa na mnie IF, keto. Uwielbiam ćwiczyć na czczo, bo po prostu lepiej
100kg przy 2800kcal jest na ujemnym bilansie


@TheArt: a to każdy jest taki sam? u mnie nie jest. i co teraz?

na czczo spalamy mięśnie zamiast je produkować


@TheArt: dlaczego mój organizm miałby chcieć spalać mięśnie, które są mu non-stop potrzebne w trakcie treningu? poczytaj cokolwiek