Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #januszearchitektury #architektura

KISNE ZAWSZE GDY WIDZE POLSKA ARCHITEKTURE DOMOW JEDNORODZINNYCH. XD

w skrocie

1. kolumienki wszystkich rodzajow, korynckie, doryckie, jonskie
2. wiezyczki jak z zamku gargamela
3. #!$%@? barierki i ogrodzenia
4. wrota jak w palacu zamiast drzwi dla bialych ludzi

Powiedzcie architektomirki czy taki #!$%@? styl tylko sie robi tera w cebulandii czy klient nasz pan?

to jest tak jebitnie pretensjonalne i bez gustu, ze brakuje tylko tam nasrac.
mistrz_tekkena - #oswiadczenie #januszearchitektury #architektura 

KISNE ZAWSZE GD...

źródło: comment_6gr8baWzwSie7WrChpXXKLuNTfnlPFtf.jpg

Pobierz
  • 190
@mistrz_tekkena: Ja mieszkam w dzielnicy domkowo-willowej i pełno jest dziwnych tworów. Jeśli właściciel ma ochotę, to może wymieszać nawet kilka stylów architektoniczych, jego hajs. Tu gdzie mieszkam widuję domy za kilkanaście milionów nawet, na ogromnych działkach i widzisz - pewnie nie każdy by ci się spodobał, pewnie byś obśmiał taki dom na mirko. Wiesz gdzie to ma właściciel tego domu? No właśnie tam.
Człowiek pewnie ciężko pracował całe życie, dorobił się,
@Fluorekk: Dokładnie. Poza tym co jest złego w pretensjonalności? ;) Jak ktoś chce, może sobie nawet wstawić złote felgi do Cayenne. Dalej to nie będzie poziom Astona Martina czy Bentleya, ale przynajmniej będzie to Cayenne ze złotymi felgami ;)
@Donk_von_Fisher: no ale to krytyka. Tak jak krytyka disco polo. Ktoś lubi, ktoś słucha, ale to jest gówno i inny człowiek wypowiada opinię, że to jest gówno. Tutaj ktoś lubi takie cuda, bo się nie zna na architekturze, więc inny człowiek który się zna lepiej krytykuje, tyle. Nie każda krytyka jest hejtem czy bólem dupy, wkurza mnie już to w internetach. Nie można obiektywnie stwierdzić, że coś jest kijowe, (na podstawie
@tony_soprano: Zgodzę się, ale ten domek z obrazka jest serio normalny i nie jest zbytnio przesadzony. O wiele bardziej pretensjonalne, przesadzone twory mam w okolicy. Też czasem się uśmiechnąłem na myśl o ambicjach właściciela a rzeczywistości. Ale dalej to lepsze niż dom z potłuczonymi talerzami jako warstwa zewnętrzna. Nie wiem nawet jak to się #!$%@? nazywa xD