Wpis z mikrobloga

Spotkaj się z laską poznają na #tinder , wszystko ok fajne spotkanie przy kawie i ciastku. Loszka 6/10 ale interesuje się fantastyką więc tematy lovecraftowe, steampunkowe oraz trochę heheszki z Wędrowycza itd. No rozmowa po raz pierwszy z #rozowepaski over 9000. Potem rozmowa zeszła na greenpeace i co o tym myślę. Ja że to banda debili i hipokrytów, ona z uśmiechem dlaczego? Mówię ze debile napisali stop co2 na kominie gdzie była para wodna, jeździli motorówkami z silnikiem który bardziej zanieczyszczał środowisko niż tankowiec płynący, jak robili akcje w górach o ochrone lasów a sami swoje śmieci zakopywali itd. Laska wstała, i powiedziała że jest wolontariuszem i że skoro jest debilem to po co mamy dalej rozmawiać. Zaciąłem się jak płyta, japa otwarta, odchodząc odprowadziłem ją wzrokiem. No cóż bywa.


Dziwne że pierwszy raz nie czuje #feels zawsze trochę porażki w dupę mi dawały.
No cóż wzywam braci o odmawiam modlitwę dzisiejszej wieczornej mszy przegrywu.
#przegryw

Witaj w świecie wielkich marzeń, i bolesnej prawdy. Świecie którym widziałeś w niej oparcie, dałeś serce. Teraz bez serca siadaj w kółeczku takich samych osób, otulimy Cię, zrozumiemy, lecz nie damy zapomnieć. Witaj w świecie przegrywów i mocnych feelsów.
Pobierz
źródło: comment_vZaQqwzMTETAUwgh8gBrBomGb3Ze8qp0.jpg
  • 77
@Przegrywens: niektórym będziesz imponował takim zachowaniem, mówieniem prosto z mostu swoich ostrych i kąśliwych opinii. Widać to na przykład na wykopie. Jednak jeśli nie chcesz się obracać całe życie wśród wykopków, to powinieneś trochę łagodniej wyrażać opinie.

Najlepiej to przyjąć taką dewizę, że jeśli na wykopie dane zachowanie jest pochwalane, to w prawdziwym życiu należy postępować odwrotnie, jeśli nie chcesz być uważanym za #!$%@?ę.
@Przegrywens: nie rozumiem w ogóle sensu zagłębienia się w poglądy na pierwszej randce, równie dobrze mogłeś jej mówić jaki JKM to #!$%@?, a ona wyskoczyłaby ci z informacją, że ma konto w wykop.pl i koniec tej miłości
@Przegrywens: Glowa do góry ;) od razu okazało sie, ze masz do czynienia z ekooszołomem. Takich ludzi trzeba omijac z daleka, zmarnowalby swoj czas. Tak w ogóle to olej tych co mowia, ze zle, ze tak mowiles.
Szczerosc to rzadka rzecz. Jak widzisz to inni wola pozerstwo i brak szczerości. A szczerosc potrafi zaoszczędzić czas i uniknac niedomowien. Tak trzymaj!
@8_in: Muszę się zgodzić. Można stanowczo powiedzieć swoje zdanie nie obrażając nikogo. Każdy ma swoje tam wymysły i fiksum dyrdum. Póki partner to akceptuje i się nie wtrąca, jest ok. A obrażanie nie jest ok.
Przykład dyplmatyczny.

"Mimo że cel Greenpeac jest szczytny, nie przekonują mnie ich metody. Poza tym, od jakiegoś czasu dało się pewne przypadki obserwować po których można myśleć że część ludzi z Geeenpeace jest w tej organizacji
@Przegrywens:
nie bierz tego do siebie, i nie sądź, że myślę o Tobie jako per cham
tylko ktoś obcy, który Cie nie zna...
przez taką bezpośredniość pomyśli o Twoim zachowaniu
ja też potrafię za dużo bezpośrednio mlasnąć, więc....
pracuj nad dyplomacją :)
nie jest
taka zła :D