Wpis z mikrobloga

Spotkaj się z laską poznają na #tinder , wszystko ok fajne spotkanie przy kawie i ciastku. Loszka 6/10 ale interesuje się fantastyką więc tematy lovecraftowe, steampunkowe oraz trochę heheszki z Wędrowycza itd. No rozmowa po raz pierwszy z #rozowepaski over 9000. Potem rozmowa zeszła na greenpeace i co o tym myślę. Ja że to banda debili i hipokrytów, ona z uśmiechem dlaczego? Mówię ze debile napisali stop co2 na kominie gdzie była para wodna, jeździli motorówkami z silnikiem który bardziej zanieczyszczał środowisko niż tankowiec płynący, jak robili akcje w górach o ochrone lasów a sami swoje śmieci zakopywali itd. Laska wstała, i powiedziała że jest wolontariuszem i że skoro jest debilem to po co mamy dalej rozmawiać. Zaciąłem się jak płyta, japa otwarta, odchodząc odprowadziłem ją wzrokiem. No cóż bywa.


Dziwne że pierwszy raz nie czuje #feels zawsze trochę porażki w dupę mi dawały.
No cóż wzywam braci o odmawiam modlitwę dzisiejszej wieczornej mszy przegrywu.
#przegryw

Witaj w świecie wielkich marzeń, i bolesnej prawdy. Świecie którym widziałeś w niej oparcie, dałeś serce. Teraz bez serca siadaj w kółeczku takich samych osób, otulimy Cię, zrozumiemy, lecz nie damy zapomnieć. Witaj w świecie przegrywów i mocnych feelsów.
Pobierz
źródło: comment_vZaQqwzMTETAUwgh8gBrBomGb3Ze8qp0.jpg
  • 77