Wpis z mikrobloga

o #!$%@?, takiej fuszery dawno nie widzialem. szalunki sie rozjezdzaja, cieknie z kazdej strony. najlepsze, ze gosc sie #!$%@? i brnie w to dalej. dodaje tylko desek po bokach i leje beton. Chce zobaczyc mine klienta jak to zobaczy :D dobrze, ze ja za to nie odpowiadam.
#budownictwo #praca #usterka #fuszera i trochę #heheszki z goscia co to robi.

Igorsky - o #!$%@?, takiej fuszery dawno nie widzialem. szalunki sie rozjezdzaja, cie...

źródło: comment_QRfWB9Q7YjSiWkAombhlrSOWFYBZBuH7.jpg

Pobierz
  • 20
@Igorsky: Teraz tylko umyjcie płotek, bo jak zaschnie to nie doczyścicie :D

I na przyszłość:
- paliki głęboko wbijać. Minimum tyle co wystaje
- paliki gęsto wbijać
- szalunek nie z deseczki 1-15 cm tylko minimum 2 cm grubości. By się nie wyginała.
- gdy szalunek zbijany z kilku desek po długości, na łączenie nie dajemy deseczki w pionie, tylko w poziomie. Długość deseczki łączącej dechy szalunku ~30 cm i nie
@goblin21: wiesz, ja mialem swoja robote, a no to patrzyłem z boku i sie nie wtracalem. tylko jak zaczelo się sypać to zawołał do pomocy. Ja szalunku nigdy nie stawiałem ale sadzę, że zrobilbym to dużo lepiej korzystając z logicznego myślenia... Gość trzeźwy ale jakiś taki mało rozgarniety.
@Igorsky: ja #!$%@?ę jak na takim szaluneczku z tak płynnym "betonem" mu rozparło, to co by było jakby trochę wyższy szalunek był i normalny beton :D spoko, na budowie nie jeden szalunek czy słup rozparło.. :D