Wpis z mikrobloga

#warszawskifestiwalpiwa zbliża się wielkimi krokami, więc podliczyłem sobie, ile piwek mnie interesuje z browarów, które znam i nie wyszło mi nawet 10 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

także pozwolę sobie was zapytać, na co wy najbardziej czekacie i czego byście chcieli się napić, ewentualnie co i z jakiego browaru polecacie skosztować - jestem otwarty na każdą stylistykę i jedyne ograniczenie to ewentualnie mój portfel i kondycja( ͡° ͜ʖ ͡°)

#piwo #pijzwykopem
  • 5
@Oswiadzczam_ze_skonczylem_13_lat: cóż, jeśli mam być szczery, to piwa o profilu chmielowym mają niezgorsze, ale faktycznie, ten ich stout czy bw/ris faktycznie mnie nie zachwyały i saxy berry raczej sobie odpuszczę, choć nowego sinhle hopa od nich pewnie spróbuję. @hpiotrekh: które na przykład są trudne dostępne? u mnie strasznie ciężko artezana cokolwiek dostać i to mój główny cel, ale co jeszcze?
@siema_mordo: Artezan, Pracownia Piwa, Widawa i pare innych.

Tzn w Warszawie jak się pojedzie do outletu piwnego czy innego wiekszego sklepu z piwami, albo multitapu to problemu nie mam.
Ale w moich rodzinnych stronach jest jeden sklep z ofertą nowofalowych piw i tam jest spora oferta pinty, dr brew, cos z faktorii, browaru z wasem, olimpu, ale browaru, ale na kilka browarow nie mam co tam liczyc.