Wpis z mikrobloga

Cześć! Czy mógłby mi ktoś poradzić w sprawie związanej z moją przyszłością. Mniej wiecej wiem co chce robić itd, ale ostatnio zastanawiałem się czy jednak nie mam talentu do czegoś innego. To znaczy zauważyłem że nie jestem typem, który panikuje w trudnych sytuacjach. Często trafiałem na takie rzeczy jak wypadek albo ktoś potrzebował pomocy. Nawet wczoraj pomogłem osobie która miała zawal. Nigdy nie bałem sie podejść, porozmawiać czy poprosić kogoś o pomoc. W dodatku zawsze wybieram to co jest dobre np.nigdy bym nikogo nie oszukał ani nie jestem złośliwy. Po za tym jestem stanowczy i opieram sie zawsze na faktach. Myśle, ze mam cechy ktore sprawiają że moge byc w czymś dobry niż tylko moze przeciętny w tym co zamierzam robić. Co myslice o studiach wojskowych? Nigdy o tym nie myślałem i nie mam nikogo sie zapytać. Czy moze jest cos innego gdzie bym pasował? Proszę o wypowiedzi ludzi mających trochę wyższy lvl. ;) #pytanie #wojsko #studbaza
  • 33
@Proxima_Centauri: Znam chyba tylko jedną osobę z liceum, która planowała iść na studia wojskowe (nie wiem, jak wyszło i czy się dostał), nie licząc studentów WAT-u, ale to jako alternatywa dla polibudy.
Każdy kogo poznałam i ma/miał tatę w wojsku (w każdym przypadku nieźle postawieni) mówił, że ojciec nie chciał, żeby synowie szli tą samą drogą.
A wcześniej, co rozważałeś? :)