Wpis z mikrobloga

#wot
Ostatnimi czasy jest popularny skrypt "autoaim" który celuje w gąski, lub inne weakspoty w zależności od ustawienia.
Powiedzcie mi, czy wy to aprobujecie czy też uważacie tak jak, że to zwykłe #!$%@?ństwo i nic więcej niż bycie cziterem.
Pomimo tego, że oznaczanie zniszczonych drzewek, krzewów itp. to też czit ale ten autoaim to już jest za dużo jak dla mnie.

Jakie macie zdanie na ten temat?
  • 11
@leobenos: Sam nie korzystam z takiego autoaima, ale WG EU samo jest sobie winne że takie dodatki są popularne. Na RU/NA jest czarna lista modów i jest jasne co wolno a co nie. Chyba też mają jakiś system weryfikujący czy nie mamy takich wynalazków, a i bana za takie łatwo wyłapać. A u nas co? Umywanie rąk i oddawanie decyzji co jest dobre, a co nie graczowi... No i mamy tego
@leobenos: nadal jest to pewne ułatwienie. dlatego pytam, czy uważacie za OP. w tej chwili mam mod z paczki aslaina, który pozwala mi zaznaczyć cel do autoaima nawet, jeśli jest za ścianą i trochę czuję, że to już jest OP.
a inteligentne aimboty zniszczą tę grę prędzej czy później, jeśli na EU nie wezmą się do roboty z administracją :/