Wpis z mikrobloga

#epapieros #epapierosy #fasttech #alliexpress
Witam mireczki. Dzisiaj stała się tragedia, bo w moim nemesisie pękł mi dolny pin przy kontrowaniu akumulatora. Nawet dobrze 3 miesięcy nie poużywałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dlatego bardzo gorąco rozmyślam nad zakupem nowego mechanika. A, że nie sram pieniędzmi, to i muszę wydawać je właściwie.
Wybór mój pada na nemesisa z goodwaper(66zł + darmowa przesyłka, ponoć 5-6 dni idzie) albo nemesisa na fasttechu, tego klik, lub innego o ile poradzicie, ze warto z fasttecha coś w tej cenie brać.
Doradźcie mi - brać z fasttecha za te około 40 cebul, czy płacić na Polskim sklepie i wydać jakieś 88zł, których nie chciałbym wydawać, aby mieć przesyłke lada dzień LUB wziąć darmową przesyłkę PP(pewnie z Chin szło by szybciej).
Wołam też fasttech i alliexpress, bo mogą mieć pojęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
@GaHee: Musiałbym ją szlifować potem, a ja nigdy nie nabyłem takiej umiejętności. W dodatku sytuacja jest tak beznadziejna, że można się załamać patrząc na tego nemka ;)
Targuję się teraz na trawniku o nemesisa, może będzie się go dało wyrwać za niewiele. Jak tak to spoko, jak nie - pozostaje edym i paczka w ruchu, bo w Chinach póki co towaru i tak nie ma.
Co do czegoś lepszego - Na