Wpis z mikrobloga

@ebro: Znam się na konstrukcji tych maszyn, Pracuję na takiej już długo. Jeśli poszła tylko ta tylna obudowa, to można ją dokupić za grosze, wrzeciono się kręci, nie zablokowało ? Ta maszyna to golas prawie żadnych opcji dodatkowych widzę. Ta tulejka to profesjonalnie nazywa się chyba "Linear" i widzę, że nie macie oryginalnego tylko jakąś samoróbkę, oryginalny byłby podparty na całej długości wałek, co oczywiście nie zmienia faktu, że gdyby się
@ebro: zwal cała winę na majstra, czy kto Ci tam tak robotę przygotował, z oszczędności pręta nie pocięli albo się im nie chciało. No chyba ze to ty miałeś sobie wcześniej przyciąć.
koszty firmy 3300euro: wymiana 2 obudów, czegoś tam od smarowania wrzeciona, kilkadziesiąt litrów oleju hydraulicznego Avia, jakiejś dmuchawy, 2 dni pracy 2 serwisantów, a przy okazji inspekcja urządzenia i wymiana jakichś tam filtrów. Nie ma mowy o jakichkolwiek kosztach przenoszonych przeze mnie. Stary mnie nawet poklepał po plecach ( ͡º ͜ʖ͡º) i mówi, że dobrze, że jestem cały i nikt nie ucierpiał. Śmiał się nawet, że po