Wpis z mikrobloga

szukam pracy w #warszawa. studiuję, więc z elastycznymi godzinami pracy, najlepiej na jakieś 1/2 etatu. doświadczenie w opiece nad dziećmi i sprzedaży (nie dzieci). ktoś coś?

#praca #szukam
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SScherzo: ja bym wolał siedzieć w biurze - z perspektywą pracy w wyuczonym zawodzie (sporo HRek skończyło spychologię) / potencjalnie niezłych zarobków w sytuacji awansu, niż dajmy na to pilnować cudze dzieci, ale co kto lubi. Zresztą w sumie praca w HR to też trochę jak pilnowanie dzieci.
  • Odpowiedz
@fledgeling: ale ja nie zamierzam pracować w HR w ogóle, tak samo opiekować się dziećmi w przyszłości. chyba, że nie będę miała wyboru, a teraz mam. tyle, że wolę się opiekować dziećmi.
  • Odpowiedz
nie zamierzam pracować w HR w ogóle, tak samo opiekować się dziećmi w przyszłości. chyba, że nie będę miała wyboru, a teraz mam. tyle, że wolę się opiekować dziećmi


@SScherzo: jeśli chcesz pracować jako psycholog i pomagać ludziom, to wypadałoby mieć trochę "życiowego doświadczenia" - a można je zdobyć właśnie w pracy. Zresztą może by ci się spodobało. Ja tam widzę same plusy - zawsze można zostać "w biznesie", a
  • Odpowiedz
@fledgeling: ale ja nie jestem absolwentką psychologii, a studiuję psychologię kliniczną, więc HR to troszkę co innego jednak. a nawet do tego chcą minimum licencjat, a ja jeszcze nie mam. i wolę dzieci od HR. tyle.
  • Odpowiedz
@SScherzo: W takim razie możesz spróbować też znaleźć jakieś praktyki przez AISEC (jeśli twoja uczelnia nie ma oddziału, to popróbuj załatwić przez kogoś na innej uczelni).

  • Odpowiedz